16.4 C
Bytom
22 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Śmierć podczas libacji
Policyjne

Śmierć podczas libacji

Policjanci z komisariatu przy ul. Rostka zatrzymali 26-letnią mieszkankę Śródmieścia podejrzaną o ugodzenie nożem przyjaciela swojej koleżanki podczas trwającej w domu libacji alkoholowej. Rankiem okazało się, że ugodzony kuchennym nożem mężczyzna nie żyje. Wyjaśnieniem przebiegu zdarzenia zajmują się kryminalni z bytomskiej komendy.

Wczoraj rano w jednej z kamienic w centrum Bytomia znaleziono zwłoki 34-letniego mieszkańca. Jego konkubina oraz przebywający od kilku dni w ich domu znajomi, twierdzili, że poprzedniego wieczora mężczyzna wyszedł i na ulicy został pobity przez nieznanego osobnika. Gdy wrócił do mieszkania położył się spać, a rano okazało się, że nie żyje. Zajmujący się wyjaśnieniem sprawy kryminalni z bytomskiej komendy bardzo szybko ustalili, że poprzedni wieczór miał zupełnie inny przebieg, a do śmierci najprawdopodobniej doprowadziła goszcząca w tym domu 26-letnia partnerka życiowa jego kolegi. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w trakcie trwającej od kilku dni libacji alkoholowej doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy 26-latką i gospodarzem domu, a następnie do rękoczynów, w trakcie czego kobieta zadała ciosy nożem kuchennym w okolice klatki piersiowej mężczyzny. Gdy okazało się, że gospodarz nie żyje, będące w jego domu osoby starały się zatrzeć ślady zdarzenia.
Dokładne okoliczności i przebieg wydarzeń, pod nadzorem bytomskiej Prokuratury Rejonowej, wyjaśniają policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu.
To, czy odniesione rany były przyczyną śmierci mężczyzny, wyjaśni zarządzona sekcja zwłok.

Pozostałe wiadomości

Wypadek na Stolarzowickiej

admin

Tragiczny wypadek na Matejki

admin

Pożar przy ul. Witczaka

admin
Trwa wczytywanie....