12.4 C
Bytom
23 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Silesian Skate Show 2011
Fotoreportaze Śródmieście

Silesian Skate Show 2011

Dziś bytomski skatepark był gratką dla miłośników deskorolki. To właśnie na nim odbyła się impreza Silesian Skate Show. Impreza zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz jeden ze skate shopów przyciągnęła wielu zainteresowanych.

Zawodnicy zostali podzieleni na 2 kategorię: do 16 roku życia i powyżej 16 roku życia. Najmłodsi uczestnicy dawali z siebie wszystko pokazując różne najazdy i zjazdy z rampy. Starsi pokazywali już dość ciekawe triki takie jak Ollie, Nose Manual czy też Nosegrab.

4 osoby z młodszej kategorii wiekowej i 5 osób starszych zakwalifikowało się do fazy finałowej, która odbywała się przy zapalonych światłach, już po zachodzie słońca. W wyniku końcowej rywalizacji zwyciężył Mateusz Ludwicki – w kategorii do 16 lat oraz Łukasz Perguł – w kategorii open. Drugie miejsce zajęli odpowiednio Bartek Dosiak oraz Johnny. Z kolei na trzecim miejscu uplasowali się: Maciek Pacholczyk i Marek Badora.

Jury przyznało także nagrodę za najlepszy skateboardingowy trik, którą otrzymał Krzysztof Pradela. Ponadto w kategorii open wyróżniono Michała Adamczewskiego. Najlepsi zawodnicy otrzymali bony do wykorzystania w skateshopie Kosmos, który wraz z bytomskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizował imprezę. Wszyscy skaterzy z niecierpliwością czekają na kolejne edycje.

Pozostałe wiadomości

V Bytomska Masa Krytyczna [Foto + Video ]

admin

Bytomski Przejazd Rowerowy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zdjęcia

admin

Akcja „Wieżowiec 2011” w Bytomiu [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....