12.4 C
Bytom
23 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Ruch na Siemianowickiej przywrócony [Zdjęcia]
Policyjne Wyróżnione

Ruch na Siemianowickiej przywrócony [Zdjęcia]

Aktualizacja:
O godzinie 12:30 ruch pojazdów na Drodze Krajowej nr 94 biegnącej w Bytomiu ul. Siemianowicką w kierunku Piekar Śląskich został przywrócony. Policjanci odnaleźli samochód, którym poruszał się sprawca uszkodzenia konstrukcji wiaduktu.W związku z zagrożeniem dla bezpieczeństwa stwarzanego przez uszkodzony przez ciężarówkę wiadukt przy ul. Siemianowickiej, droga łącząca Bytom z Piekarami Śląskimi została zamknięta do odwołania. Odpowiednie służby wyznaczają objazdy dla pojazdów. Ruchem kierują policjanci.

W nocy przejeżdżająca ul. Siemianowicką ciężarówka uderzyła w wiadukt znajdujący się tuż przy granicy z Piekarami Śląskimi . Powiatowy Inspektor nadzoru Budowlanego w Bytomiu stwierdził uszkodzenia stwarzające zagrożenie dla bezpieczeństwa przejeżdżających pod wiaduktem samochodów, w związku z czym przejazd tą drogą został wstrzymany. Możliwy jest jedynie dojazd od strony Bytomia do posesji znajdujących się przy drodze.
Policjanci kierują samochody na objazdy wytyczone przez Miejski Zarząd Dróg i Mostów. Na razie nie wiadomo kiedy ruch w tym miejscu zostanie przywrócony.

Policja apeluje o ostrożność.

wb/KMP Bytom
Fot: Wojciech Bryński – BytomOnline.pl

Pozostałe wiadomości

Obchody Dnia Niepodległości w Bytomiu

admin

10-latek ciężko ranny po upadku z transformatora

admin

Zobacz, gdzie prawdopodobnie staną unikalne stojaki rowerowe

admin
Trwa wczytywanie....