0.6 C
Bytom
30 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Rowerem po zdrowie [Zdjęcia + Wideo]
Dzielnice Fotoreportaze Śródmieście Wyróżnione

Rowerem po zdrowie [Zdjęcia + Wideo]

„Rowerem po zdrowie” – takie hasło uświetniało dzisiejszy przejazd rowerzystów po Bytomiu. Dzisiaj impreza zorganizowana została przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bytomiu.

O 11 na bytomskim Rynku zjawiło się 41 rowerzystów gotowych do przejechania prawie 13 kilometrów ulicami naszego miasta. Dzisiejszy rajd zorganizowany został z okazji Dni Zdrowia Publicznego, które obchodzone są właśnie w październiku. Przejazd miał za zadanie promować zdrowy tryb życia jak i aktywność fizyczną. Trasa przejazdu została wyznaczona przez Pełnomocnika Prezydenta ds. Dróg Rowerowych Romana Badurę, który, na co dzień prowadzi sklep rowerowy.

Pogoda również była łaskawa dla kolarzy, nie padał deszcz, chociaż temperatura była dość niska. Jednak rozwiązanie na ten problem rozwiązała kawiarnia „Suplement” , która przygotowała dla zmarzniętych rowerzystów gorącą herbatę.

Kolejna okazja do wyjścia na rower będzie miała miejsce 22 października o 18 na bytomskim Rynku, kiedy to odbywać się będzie XVI Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna.

Pozostałe wiadomości

Uwaga kierowcy! Pl. Akademicki będzie jednokierunkowy

admin

Segregacja będzie bardziej opłacalna? Są propozycje zmian w uchwale „śmieciowej”

admin

Trwa rozbiórka kamienicy na Pogodzie [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....