4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Przedświąteczny prezent dla miasta: grzejąca ławka
Fotoreportaze Śródmieście

Przedświąteczny prezent dla miasta: grzejąca ławka

Bytom, to kolejne po Częstochowie miasta, w którym stanęła grzejąca ławka Fortum. Jej przekazanie odbyło się podczas świątecznego spotkania z mediami. W spotkaniu tym uczestniczył prezydent Bytomia – Piotr Koj oraz przedstawiciel koncernu Fortum – Piotr Górnik

Przekazanie przez Fortum grzejącej ławki mieszkańcom Bytomia, jest kontynuacją zeszłorocznej inicjatywy koncernu, podczas której ławki pojawiły się na ulicach Wrocławia.
-Ławki, które podarowaliśmy miastu, zostały przyjęte przez wrocławian z dużym entuzjazmem. Dlatego też zdecydowaliśmy się kontynuować naszą akcję w innych miastach, zarówno w Polsce, jak i w Szwecji, Finlandii oraz Rosji, gdzie prowadzimy swoją działalność. Główną zaletą ławek jest ich funkcja grzewcza, dzięki której mieszkańcy będąc się mogli ogrzać podczas zimowych spacerów – mówi Piotr Górnik, dyrektor ds. produkcji i dystrybucji Fortum Power and Heat Polska.

Ławka znajdująca się w Bytomia na pl. Sikorskiego, została wykonana z aluminium podlegającego w 100 procentach recyklingowi oraz wyposażone w ciepłe oświetlenie LED-owe, stanowiące źródło światła o niskim poborze energii. W przedświąteczny piątek, 23 grudnia, na ławce mieszkańcy Bytomia będą mogli złożyć swoim najbliższym Bożonarodzeniowe życzenia. Zostaną one następnie opublikowane na specjalnie dedykowanej temu stronie www, w formie krótkich materiałów wideo.

mat. organizatora/wb

Pozostałe wiadomości

Bytom. Pożar na Drzymały [Zdjęcia]

admin

Karb – bytomski Prypeć?

admin

Jest działka pod budowę siedziby PSP w Bytomiu

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X