14.4 C
Bytom
22 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » ProgeCAD – kultowy program, który już można zastąpić!
Publicystyka

ProgeCAD – kultowy program, który już można zastąpić!

progecad

ProgeCAD to jeden z bardziej znanych i kultowych już wręcz programów, przeznaczonych do projektowania w 2D oraz w 3D. Program ten daje możliwość tworzenia bardzo złożonych i rozbudowanych projektów, charakteryzuje się pełną kompatybilnością z formatami plików AutoCad, umożliwia otwieranie oraz zapisywanie plików w takich formatach jak DXF czy DWG. Te, jak i wiele innych funkcji, sprawiają, że program ProgeCAD jest ceniony przez wielu użytkowników branż projektowych. Niestety, posiada jedną, dość dużą wadę – jest jednym z droższych programów na rynku. Być może jego cena nie jest tak wysoka, jak najbardziej znanych programów typu AutoCAD, ale dla wielu, zwłaszcza początkujących osób zajmujących się projektowaniem, może okazać się i tak zbyt wysoka. Idealnym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiedniego programu zamiennego.

Jednym z rozwiązań, które z całą pewnością zadowolą rzeszę osób, jest wybór, niczym nieodbiegającego od kultowych programów – GstarCADa. Czym charakteryzuje się ten program? Przede wszystkim, skierowany jest on do dużego grona odbiorców. Polecany jest dla architektów, mechaników, elektryków, instalatorów systemów wentylacyjnych i rur, geodetów, a także dla konstruktorów. Jest w pełni zgodny z formatami plików DWG oraz DXF programu AutoCAD. Ponadto, interfejs programu niczym nie odbiega od interfejsu AutoCad, dzięki czemu żaden użytkownik nie natknie się na problemy podczas obsługi. Zamienniki znanych programów oferują również możliwość skorzystania z okresu testowego. W przypadku programu GstarCAD, możemy testować go za darmo przez 14 dni. Jest to tzw. okres próbny. Po jego zakończeniu, klientowi zostaje udostępniona możliwość zakupu pełnej licencji.

Dużo i jeszcze więcej

Dostępne są dwie wersje programu. Jedna z nich – GstarCAD Standard stanowi zamiennik dla AutoCAD LT, druga z kolei – GstarCAD Professional to zamiennik dla AutoCAD. Program dostępny jest również w wielu wersjach językowych –  możliwości użytkownika nie są więc w żaden sposób ograniczone. Podczas instalacji, dokonujesz wyboru języka. Zamienniki typu GstarCAD cieszą bardzo dużą popularnością, zwłaszcza dzięki swojej atrakcyjnej cenie, a także dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu, który wzorowany był na innych, bardzo znanych programach projektowych. Dzięki temu jest on przyjazny dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem oraz dla profesjonalistów, którzy w swoim życiu pracowali już na różnych programach. Zastanawiasz się, jak wiele możesz zaoszczędzić wybierając zamiennik, zamiast znanego, kultowego programu, jakim jest np. ProgeCAD czy najbardziej znany i kosztowny AutoCAD? Według niektórych wyliczeń, oszczędności te mogą sięgnąć aż 85% kosztów wszystkich opłat licencyjnych oraz ich aktualizacji. Aby jednak mieć pewność, że program spełni wszystkie wymagania, warto skorzystać z oferowanej wersji testowej. Mając doświadczenie z innymi programami, szybko rozpoznasz, czy warto inwestować w zamiennik, czy lepiej wydać znacznie więcej i pozostać przy znanych rozwiązaniach.

Pozostałe wiadomości

Co to jest Office 365?

admin

7 zasad bezpiecznego pożyczania przez internet

admin

Najlepsze konta oszczędnościowe na rynku we wrześniu 2014

admin
Trwa wczytywanie....