-2 C
Bytom
2 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Pożyczka przez telefon bez ryzyka
Fotoreportaze

Pożyczka przez telefon bez ryzyka

Pożyczka przez telefon
Zapewne wielu klientów banków marzy o tym, żeby wszelkie operacje bankowe załatwiać bez wychodzenia z domu. W dobie daleko posuniętej informatyzacji nabieramy przekonania, że nasza osobista obecność nie jest potrzebna nawet do podpisania najważniejszych w naszym życiu umów. Instytucje, które nie mają swoich stron internetowych, traktujemy niemal jako nieistniejące – preferujemy przyjrzenie się ofercie każdego sklepu, banku czy innej instytucji finansowej najpierw online, a dopiero, kiedy oferta przemówi do naszej wyobraźni, kierujemy kroki do placówki stacjonarnej. Wszystko jedno, czy w grę wchodzi pożyczka gotówkowa czy zakup samochodu – jeśli bank lub dealer samochodów zachęci nas, zaciekawi i przekona dzięki swojemu portalowi, że warto nawiązać z nim bliższy kontakt, na pewno zadzwonimy po więcej informacji, a następnie udamy się na miejsce, jako świadomi i dobrze doinformowani interesanci.
Nie bój się!
Czy można się bać kontaktu z bankiem przez telefon? Na hasło pożyczka przez telefon, wielu z nas reaguje niepokojem: to przecież ryzykowna gra. Być może jest tak w przypadku mało wiarygodnych instytucji finansowych, ale na pewno nie w przypadku Citibanku. Ten bank z tradycjami nigdy nie pozwoliłby sobie na jakiekolwiek niestosowne zachowanie wobec klienta. Jeśli część usług oferuje przez telefon czy Internet, to dlatego, że specjaliści grupy Citi doskonale potrafią wykorzystać te media to kontaktów z klientami. Nie ma możliwości, abyśmy otrzymali pożyczkę gotówkową czy konsolidacyjną w ciemno – żeby nikt nie sprawdził naszej wiarygodności kredytowej i wpędził nas w kłopoty.Pożyczka przez telefon, to właściwie swego rodzaju skrót myślowy: zawsze na końcu łańcucha informacji pojawia się ta o konieczności wizyty w placówce banku i podpisaniu stosownych dokumentów. Kredytobiorcy tradycjonaliści niechętnie spoglądają na wszelkiego rodzaju produkty bankowe, które nabyć można online albo przez telefon, jednak podobne rozwiązania stosowane są wyłącznie dla wygody klientów; nie po to, aby wprowadzić ich w zakłopotanie. Przekonanie się do bankowości innej, niż tradycyjna, zajmuje starszym klientom sporo czasu, ale warto podjąć to wyzwanie. Kiedy przebrną bowiem przez zawiłości bankowości telefonicznej i internetowej, może okazać się, że nabiorą ochoty także na skorzystanie z nieznanych im do tej pory usług – choćby Kart Kredytowych.
A jeśli masz kartę kredytową…
… wtedy słowa „pożyczka przez telefon” nabierają całkiem innego znaczenia. W każdej bowiem chwili możesz zamienić limit na gotówkę. Wystarczy rozmowa telefoniczna z konsultantem Citibanku, podczas której dokonany zostanie natychmiastowy przelew z twojej Karty Kredytowej na dowolne wskazane przez ciebie konto, a Ty podajesz konsultantowi informację o liczbie rat, które byłyby dla ciebie rozwiązaniem optymalnym. Zaraz tez otrzymasz informację zwrotną o tym, jaka jest wysokość raty. Od dziś kolejne raty doliczane będą do kwoty minimalnej wymaganej do spłaty salda zadłużenia karty. Proste? Pożyczka na telefon jest w zasięgu ręki, a ty naprawdę poczułeś, że wiele operacji bankowych załatwić można nie wstając z fotela.
Citbank nastawiony jest zarówno na obsługę klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Ci ostatni mają nieustanną styczności z najróżniejszymi instytucjami finansowymi, dlatego ich tolerancja na nowinki techniczne jest znacznie wyższa, niż klientów, którzy przez całe życie potrafią korzystać wyłącznie z usług jednego banku. Nie oznacza to jednak, że powinni oni być wyłączeni z grona osób, które są beneficjentami rozwoju nowych technologii.

źródło zewnętrzne.

Pozostałe wiadomości

Stare Dobre Małżeństwo w Beceku [Zdjęcia + Wideo]

admin

Juwenalia Bytomskie dobiegły końca [Zdjęcia]

admin

Pożar kina Gloria [Zdjęcia + Wideo]

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X