16.9 C
Bytom
7 października 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Potrącenie pieszego na ul. Chorzowskiej
Policyjne Rozbark Wyróżnione

Potrącenie pieszego na ul. Chorzowskiej

Funkcjonariusze z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku do którego doszło na ulicy Chorzowskiej. Jadąca toyotą 26-letnia kobieta potrąciła na pasach mężczyznę. 24-letni bytomianin z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 21 na ulicy Chorzowskiej. Z wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierująca osobową toyotą 26-letnia mieszkanka Bytomia potrąciła pieszego,który znajdował się na przejściu dla pieszych. Na skutek zdarzenia mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z bytomskiej komendy.

Policjanci przypominają, że należy wzmóc czujność poruszając się po drogach. Kierowcy powinni szczególnie zwiększyć uwagę w rejonie przejść dla pieszych. Natomiast piesi wzmóc ostrożność przechodząc przez jezdnię. Dla własnego bezpieczeństwa warto używać elementów odblaskowych na ubraniu lub trzymanych przez nas plecakach, torbach. Tego typu elementy zdecydowanie szybciej pozwolą kierowcy dostrzec pieszego.

Pozostałe wiadomości

Bytom dla Qni czyli bytomska scena żeglarska dla Andrzeja „Qni“ Grzeli

admin

VI Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już za nami

admin

Bytomscy policjanci pokazali co potrafią podczas dnia otwartego schronu w Miechowicach

admin
Trwa wczytywanie....