2.1 C
Bytom
28 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Potrącenie matki z dzieckiem przy ul. Witczaka w Bytomiu
Policyjne Śródmieście Wyróżnione

Potrącenie matki z dzieckiem przy ul. Witczaka w Bytomiu

Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności  wypadku, do którego doszło w środę 2-go stycznia, przy ulicy Witczaka. Jadący peugeotem 68-latek potrącił na pasach kobietę i dziecko. 33-letnia kobieta i 8- letnie dziecko trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, około godziny 17:00 przy ulicy Witczaka. Z wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierujący peugeotem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie z dzieckiem przechodzącej na przejściu dla pieszych.

Na skutek zdarzenia 33-letnia bytomianka w stanie ciężkim i 8 -letnie dziecko z potłuczeniami trafili do szpitala. Stróże prawa z bytomskiej drogówki zatrzymali 68-latkowi prawo jazdy. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z bytomskiej komendy.

Pamiętajmy, że należy wzmóc czujność poruszając się po drogach. Kierowcy powinni zwiększyć uwagę w rejonie przejść dla pieszych, natomiast piesi wzmóc ostrożność przechodząc przez jezdnię. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy używać elementów odblaskowych na ubraniu lub trzymanych przez nas plecakach, torbach.

Pozostałe wiadomości

Arsenał broni i amunicji w Szombierkach

admin

Galeria jedno ma imię. Wymyśl je!

admin

Brawura 76-latka z finałem na drzewie [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....