4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Potrącenie matki z dzieckiem przy ul. Witczaka w Bytomiu
Policyjne Śródmieście Wyróżnione

Potrącenie matki z dzieckiem przy ul. Witczaka w Bytomiu

Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności  wypadku, do którego doszło w środę 2-go stycznia, przy ulicy Witczaka. Jadący peugeotem 68-latek potrącił na pasach kobietę i dziecko. 33-letnia kobieta i 8- letnie dziecko trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, około godziny 17:00 przy ulicy Witczaka. Z wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierujący peugeotem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie z dzieckiem przechodzącej na przejściu dla pieszych.

Na skutek zdarzenia 33-letnia bytomianka w stanie ciężkim i 8 -letnie dziecko z potłuczeniami trafili do szpitala. Stróże prawa z bytomskiej drogówki zatrzymali 68-latkowi prawo jazdy. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z bytomskiej komendy.

Pamiętajmy, że należy wzmóc czujność poruszając się po drogach. Kierowcy powinni zwiększyć uwagę w rejonie przejść dla pieszych, natomiast piesi wzmóc ostrożność przechodząc przez jezdnię. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy używać elementów odblaskowych na ubraniu lub trzymanych przez nas plecakach, torbach.

Pozostałe wiadomości

Nocny pożar bloku w Stroszku

admin

Potrącenie przy ul. Witczaka

admin

Wodecki charytatywnie [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X