6.6 C
Bytom
18 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Poszukiwany sprawca napadu
Policyjne

Poszukiwany sprawca napadu

Policjanci z Komisariatu przy ulicy Rostka poszukują sprawcy napadu dokonanego na mieszkance Bytomia. Bandyta na przystanku autobusowym poturbował kobietę i ukradł jej torebkę. Osoby, które na prezentowanym portrecie pamięciowym rozpoznają sprawcę tego przestępstwa prosimy o kontakt.

Do napaści na mieszkającą w Bytomiu kobietę doszło 27 marca br. około godziny 21:00 na przystanku autobusowym mieszczącym się w okolicy skrzyżowania ulicy Witczaka z ulicą Prusa. Sprawca przestępstwa, by ukraść bytomiance torebkę, uderzył ją kilkukrotnie w głowę. Świadek zdarzenia zapamiętał jego wygląd, co pomogło w sporządzeniu portretu pamięciowego. Sprawcą tego przestępstwa jest mężczyzna w wieku około 22-25 lat mający około 185 cm. wzrostu i krępą budowę ciała. Ma ciemne krótkie i proste włosy zaczesane na czoło, piwne oczy i okrągłą twarz. W chwili napadu ubrany był w granatowy sweter zapinany na golfie na zamek błyskawiczny.

Wszystkie osoby, które na prezentowanym portrecie pamięciowym rozpoznają sprawcę tego przestępstwa, prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji III w Bytomiu przy ul. Rostka 14, pod nr tel. (032) 282 61 61 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami telefonów alarmowych 112 i 997.

KMP Bytom

Pozostałe wiadomości

Wypadek na skrzyżowaniu

admin

Zatrzymana za fałszywy alarm bombowy

admin

Wypadki z udziałem jednośladów

admin
Trwa wczytywanie....