24.7 C
Bytom
19 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Matka półtorarocznego chłopczyka odnaleziona
Policyjne

Matka półtorarocznego chłopczyka odnaleziona

Policjanci ustalili i zatrzymali dzisiaj 22-letnią matkę porzuconego w Bytomiu dziecka. Od poniedziałku trwały poszukiwania jego opiekunów. Pozostawione w wózku dziecko odnalazł przejeżdżający przez łagiewnicki park rowerzysta.

Od minionego poniedziałku trwały poszukiwania rodziców półtorarocznego chłopca, którego odnalazł w okolicy parku w Bytomiu- Łagiewnikach przejeżdżający tamtędy rowerzysta.

Mężczyzna zauważył stojący na poboczu wózek, w którym leżało małe dziecko. Wezwany na miejsce patrol zaopiekował się chłopcem, którego przewieziono na badania do szpitala, a następnie przekazano pod opiekę wychowawców jednego z bytomskich domów dziecka.

Dzisiaj policjanci ustalili i zatrzymali matkę dziecka. Mieszkanka Świętochłowic została zatrzymana w Chorzowie przy ulicy Strzelców Bytomskich. Przyznała, że w miniony poniedziałek w bytomskim parku celowo porzuciła swojego syna. Decyzję taką miała podjąć po kłótni ze swoim chłopakiem i wypiciu kilku piw. Zatrzymana kobieta odpowie najprawdopodobniej za narażenie swojego dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Za przestępstwo to grozi jej 5 lat więzienia. Decyzję o jej dalszym losie podejmie sąd. O losach chłopca

zdecyduje teraz sąd rodzinny.

KMP Bytom


Pozostałe wiadomości

Niebezpieczna obwodnica – kolejny raz dochodzi do wypadku

admin

Porachunki z siekierą i rurką

admin

Potrąciła pieszą przy Zamenhofa

admin
Trwa wczytywanie....