-0.1 C
Bytom
5 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Policja prosi o pomoc w identyfikacji bandyty
Fotoreportaze Karb Policyjne Wyróżnione

Policja prosi o pomoc w identyfikacji bandyty

Bytomscy kryminalni proszą o pomoc w identyfikacji bandyty, który posługując się przedmiotem przypominającym broń napadł na pracowników stacji paliw. Napad zarejestrowały kamery monitoringu, a prokurator wyraził zgodę na prezentację w mediach wizerunku sprawcy tego przestępstwa.
Do napadu na stację paliw znajdującą się przy ul. Wrocławskiej doszło w nocy 27 września br. Nieustalony dotąd sprawca, posługując się przedmiotem przypominającym broń, sterroryzował pracowników stacji, a następnie skradł z kasy kilkaset złotych i uciekł.
Przebieg napadu i wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Jest to z wyglądu około 30-35 letni mężczyzna, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 170-172 cm. Ma ciemne krótkie włosy i wyrazista twarz z trzydniowym zarostem. W chwili napadu był ubrany w jasną kurtkę z materiału z czarnymi podłużnymi pasami na rękawach i czarne spodnie dżinsowe.
Prokurator nadzorujący postępowanie w tej sprawie wyraził zgodę na publikację filmu w telewizji oraz zdjęć na stronach internetowych policji. Materiały te przedstawiają wizerunek sprawcy.

Zajmujący się wyjaśnieniem sprawy policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu proszą o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy napadu. Z funkcjonariuszami można kontaktować się osobiście w KMP Bytom przy ul. Powstańców Warszawskich 74 lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr (32) 388 82 80 albo z na numery tel. alarmowych 112 i 997.


Pozostałe wiadomości

Policjanci podsumowali święta. Było spokojnie

admin

Policja poszukuje sprawców napadu

admin

Nie ustąpił motocykliście

admin
Trwa wczytywanie....