20.1 C
Bytom
17 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Policja poszukuje sprawcy napadu na salon gier
Policyjne Śródmieście

Policja poszukuje sprawcy napadu na salon gier

Policjanci z Bytomia poszukują sprawcy napadu z bronią, popełnionego na szkodę kasjerki salonu gier znajdującego się w centrum miasta. Na podstawie policyjnych ustaleń rysownicy z KWP w Katowicach przygotowali portret pamięciowy bandyty. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości prosimy o kontakt.

Do napadu doszło 3 stycznia br. krótko przed godzina 22:00 w salonie gier przy ul. Wrocławskiej. Jak ustalili zajmujący się wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia kryminalni, tuż przed zamknięciem salonu, do środka wszedł szczupły mężczyzna w wieku około 20 lat, mający około 170 cm wzrostu, ubrany w szarą bluzę z założonym kapturem na głowie oraz niebieskie dżinsy. Na twarzy miał naciągnięty jasny szalik, a na plecach założony plecak. Mężczyzna, zastraszając kasjerkę przedmiotem przypominającym wyglądem broń, zażądał pieniędzy. Słysząc od pracownicy, że nie ma gotówki, zabrał należące do niej 20 zł. i uciekł. Na podstawie zebranych informacji rysownicy z Laboratorium Kryminalnego KWP w Katowicach opracowali portret pamięciowy sprawcy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego sprawcy proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu tel.032 3888280, lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997 i 112.

Pozostałe wiadomości

[Zapowiedź] „Zagramy Wam” – wieczorek muzyczny w MBP Bytom

admin

Pasażerka uderzyła w szybę autobusu

admin

Policjanci odwiedzili Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

admin
Trwa wczytywanie....