-0.1 C
Bytom
5 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Podróże nie muszą być drogie!
Publicystyka

Podróże nie muszą być drogie!

Wbrew pozorom wyjazd do Mediolanu czy Rzymu wcale nie musi rujnować Twojego miesięcznego budżetu. Znamy sposoby na tanie i zarazem komfortowe podróżowanie.

 

Z zazdrością spoglądasz na opaleniznę sąsiadki, która zaledwie kilka dni temu rozkoszowała się hiszpańskimi plażami? Marzysz o dalekich podróżach i oderwaniu się od niezbyt sprzyjającej, jesiennej aury? W takim razie możesz już zacząć pakować walizkę, ponieważ obecnie zagraniczne podróże stają się opcją kierowaną także do osób, które dysponują wyjątkowo skromnym budżetem.

Do tej pory w świadomości całkiem sporej ilości ludzi funkcjonowało przekonanie, jakoby zagraniczne podróże były opcją, dostępną wyłącznie dla osób o wysokim statusie majątkowym. Czy tak jest w rzeczywistości? Obecnie wspomniane przekonanie po prostu mija się z prawdą. Wpływ na taki obrót spraw mają przede wszystkim serwisy, oferujące tanie przeloty i równie atrakcyjne cenowo noclegi. Gdzie kupić bilet lotniczy i ile kosztuje nocleg w Berlinie bądź też Paryżu?

Jeśli chcesz spędzić kilka dni w odległym mieście, zawrzeć nowe znajomości i przy okazji sprawdzić swoją znajomość języka obcego, to – wbrew pozorom – wcale nie musisz wydawać w tym celu oszczędności gromadzonych przez co najmniej kilkanaście miesięcy. Obecnie zagraniczne wyjazdy są zarówno tanie, jak i łatwo dostępne. Wystarczy wiedzieć, jakie serwisy internetowe oferują najbardziej atrakcyjne ceny na przeloty czy też noclegi.

Bez wątpienia jedne z najlepszych i zarazem najtańszych ofert przelotów, znajdziesz na stronie internetowego biura podróż www.sky4fly.net. Korzystając z usług wspomnianego serwisu możesz bez problemu kupić bilet do Rzymu, Mediolanu czy też Paryża, za mniej niż 200 zł. Brzmi zachęcająco? A to tylko nieliczne z wielu, równie atrakcyjnych ofert. Warto dodać, że na podobnej zasadzie co Sky4fly działają także portale gromadzące oferty tanich noclegów. Jednym z nich jest Booking.com. przy pomocy którego –  w ciągu zaledwie kilku sekund – możesz znaleźć  tani i komfortowy nocleg ze sporą zniżką. Dla przykładu za 2 dniowy nocleg w Paryżu zapłacisz zaledwie 230 zł, a w Rzymie 187 zł.

Jeśli uwielbiasz podróżować, ale do tej pory musiałeś odmawiać sobie tej przyjemności ze względu na kiepską sytuację finansową, to obecnie problem ten wydaje się już zażegnany. Korzystając z tanich przelotów i noclegów możesz z powodzeniem zwiedzić najciekawsze miejsca, usytuowane w różnych, nawet bardzo odległych zakątkach świata.

Pozostałe wiadomości

Wybieramy odpowiednie biuro dla firmy.

admin

Sezon rozliczeń podatkowych w Bytomiu

admin

Rozliczenie PIT – odpowiadamy na najczęstsze pytania

admin
Trwa wczytywanie....