0.4 C
Bytom
5 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Podpisano porozumienie ze Szkołą Policji w Katowicach – zdjęcia
Fotoreportaze Śródmieście

Podpisano porozumienie ze Szkołą Policji w Katowicach – zdjęcia

Prezydent Bytomia Piotr Koj wraz z komendantem miejskim policji w Bytomiu Andrzejem Szymczykiem, podpisali porozumienia z komendantem Szkoły Policji w Katowicach w sprawie wspólnych służb patrolowych bytomskich policjantów i słuchaczy Szkoły.

W dniu dzisiejszym w Galerii Motoryzacji i Techniki w Bytomiu zawarto porozumienia w sprawie pełnienia na terenie Bytomia służby patrolowej przez słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach. Pierwsze z porozumień, dotyczące wsparcia finansowego dla słuchaczy Szkoły Policji na przejazd na służbę do naszego miasta, zawarli prezydent Bytomia Piotr Koj z komendantem SP w Katowicach insp. Jarosławem Kaletą. Drugie porozumienie, wskazujące sposób realizacji zadań związanych z organizacją służby patrolowej, podpisali komendant Szkoły i komendant miejski policji w Bytomiu nadkom. Andrzej Szymczyk.

Celem niniejszych porozumień jest zwiększenie bezpieczeństwa na ulicach Bytomia. Podpisanie porozumień połączone zostało z otwarciem wystawy poświęconej historii Policji w Polsce.

Pozostałe wiadomości

Maleją zapasy krwi

admin

Trwa rozbiórka kamienicy na Pogodzie [Zdjęcia]

admin

[Zapowiedź] Muzyka od Środka – Generation Next

admin
Trwa wczytywanie....