4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Aktualizacja: Pechowy piątek: zawaliły się fragmenty trzech budynków w Bytomiu
Policyjne Rozbark Śródmieście Wyróżnione

Aktualizacja: Pechowy piątek: zawaliły się fragmenty trzech budynków w Bytomiu

Dzisiaj pomiędzy godziną 10 a 11, doszło w Bytomiu do dwóch katastrof budowlanych. Zawaliły się fragmenty budynków przy ul. Jagiellońskiej i Chorzowskiej. Nikomu nic się nie stało. Co ciekawsze dzisiaj mamy 12 kwietnia, a oba budynki znajdowały się pod numerami 12. 

Aktualizacja: Do kolejnego zawalenia stropu doszło w budynku w oficynie przy ul. Piekarskiej 27. Nikt nie został ranny, po stanie budynku nie widać, by cokolwiek nawet się tam stało. Na miejscu nie ma także służb.

Do pierwszego zawalenia fragmentu budynku doszło na ul. Jagiellońskiej 12 w oficynie, ze wstępnych informacji, wynika, że zawaliły się tam dach i stropy. Akcja z udziałem strażaków i specjalnej grupy poszukiwawczej została zakończona tuż po godzinie 13. Na czas akcji droga były nieprzejezdna.

Drugie zawalenie miało miejsce na ul. Chorzowskiej w okolicy byłej kopalni Rozbark. Zawalił się tam fragment ściany frontowej w okolicach narożnika. Tu też na szczęście nikomu nic się nie stało. Na chwilę obecną miejsce jest to zabezpieczone taśmą ostrzegawczą.

 

 

Pozostałe wiadomości

Z trzema promilami „za kółkiem”

admin

Jest zgoda na wydobycie, ale miasto stawia warunki

admin

EuroCity „Szombierki” do EC Szombierki

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X