1 C
Bytom
20 stycznia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny

O NAS

admin

Miejski Portal Informacyjny BytomOnline.pl jest projektem spontanicznym stworzonym dzięki pasji i wytrwałości w działaniu na gruncie dziennikarskim. Aktualnie jest jednym z najszybciej rozwijających się serwisów informacyjnych w mieście.  Nasz szybki rozwój możemy przypisać ciężkiej pracy, którą wkładamy, by na bieżąco informować mieszkańców o wydarzeniach w Bytomiu.

Jesteśmy najszybciej działającym portalem w Bytomiu, zdjęcia, artykuły z różnych imprez pojawiają się już nawet w kilka godzin po danym wydarzeniu. Dzięki informacjom, które otrzymujemy od mieszkańców jesteśmy tam gdzie odbywa się coś ważnego. Nie stosujemy działań, które mogłyby być trudne do odebrania dla czytelnika. Naszą dewizą jest informować mieszkańca w sposób najłatwiejszy i najbardziej przystępny w codziennym natłoku spraw.

Jesteśmy otwarci na sugestie mieszkańców, staramy się jak najbardziej poznać ich problem i przyczynić się do zainteresowania nim władz lub osób odpowiedzialnych, poprzez publikacje artykułów w naszym serwisie.