7.2 C
Bytom
2 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Nowy wymiar refleksów na włosach z Glam Light od L’Oreal Paris. Takiego efektu jeszcze nie znałaś!
Publicystyka

Nowy wymiar refleksów na włosach z Glam Light od L’Oreal Paris. Takiego efektu jeszcze nie znałaś!

colorazionedeicapelliRefleksy na włosach to efekt, po który sięga zarówno wiele kobiet, jak i profesjonalnych fryzjerów. Świetliste pasma prezentują się naturalnie, bardzo elegancko i sprawiają, że fryzura nabiera lekkości. Co ciekawe urozmaicenie to nie wychodzi z mody już od kilku dobrych lat, natomiast stale zmienia swoją formę, aby refleksy prezentowały się jeszcze lepiej. Nie musisz iść do fryzjera, aby cieszyć się pięknymi refleksami, ale możesz uzyskać je samodzielnie we własnym domu. Do tego niezbędna będzie farba L’Oreal Paris Preference Glam Lights. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć właśnie po ten produkt i poznaj, jakie niesie korzyści!

Glam Lights – innowacja od L’Oreal Paris

Glam Lights L’Oreal Paris to seria farb stworzona przez profesjonalnych fryzjerów tej marki specjalnie dla kobiet. Polecana jest tym z was, które chcą uzyskać świetliste refleksy i promienne pasma na swoich włosach, ale obawiają się takiej koloryzacji w salonie fryzjerskim. Produkty te zostały opracowane tak, że minimalizują ryzyko nieudanego farbowania nawet wtedy, gdy nie masz doświadczenia w koloryzacji. Każda farba wyposażona jest w dokładną instrukcję jej zastosowania, co jest gwarancją, że nie popełnisz kluczowych błędów.

3 zasady, dzięki którym uzyskasz piękne refleksy na włosach

  1. Zadbaj o to, aby w każdej sekcji Szczotki-Ekspert znalazł się produkt. Szczotka ta dołączona jest do opakowania i to ona pozwala uzyskać naturalne refleksy na włosach.
  2. Dokładnie przeczesz włosy Szczotką-Ekspert; rób to powoli i starannie. Pamiętaj, aby trzymać ją w pionowym położeniu, co pozwoli na równomierne pokrycie włosów produktem.
  3. Jeśli chcesz uzyskać naturalne refleksy, jak gdyby włosy zostały rozjaśnione słońcem – mniejszą ilość produktu nanieś u nasady, a większą od połowy głowy do końcówek włosów.

Jaki efekt uzyskasz, stosując Glam Lights?

Refleksy, które uzyskasz przy zastosowaniu Glam Lights są bardzo naturalne. Nie znaczy jednak, że są one niedostrzegalne i mało widoczne. Objawiają się subtelnie przechodzącymi, świetlistymi pasmami, które wyglądają niczym tafla, odbijająca każdy promień słońca. Pamiętaj, że efekt taki uzyskasz tylko wtedy, gdy będziesz trzymała się trzeciej zasady farbowania włosów, a mianowicie – zwiększaj ilość nakładanej farby wraz ze schodzeniem Szczotki-Ekspert do końcówek włosów.

Inne produkty i farby L’Oreal Paris warte uwagi

Bardzo często marka L’Oreal Paris jest kojarzona z podkładami True Match i Infallible. W ofercie tego koncernu kosmetycznego znajdziesz również inne produkty, które również są bardzo dobrej jakości i warte wypróbowania. Warto wspomnieć tutaj o farbach do włosów L’Oreal Paris. Jeśli chcesz całkowicie zmienić dotychczasowy kolor włosów lub tylko delikatnie go wydobyć, farby Glam Lights zostaw tym, które oczekują naturalnych pasemek. Ty zaś, sięgnij np. po Preference, Prodigy lub Casting Creme Gloss Sunkiss.  Każda z tych farb jest produktem wysokiej jakości, szczerze polecanym przez profesjonalnych fryzjerów. Jeśli jednak nie jesteś przekonana, jaki efekt chcesz uzyskać i który kolor do Ciebie pasuje, na stronie L’Oreal Paris również znajdziesz na to odpowiedź. Wypełniając specjalny test, otrzymasz kilka propozycji farb, które będą odzwierciedleniem Twoich potrzeb co do koloryzacji włosów.

Pozostałe wiadomości

Zabawki sensoryczne, czyli wsparcie prawidłowego rozwoju

admin

Kamień w łazience

admin

Od stycznia 20% wkładu własnego na mieszkanie

admin
Trwa wczytywanie....