12.4 C
Bytom
23 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Nowy system opłat na parkingu przy Agorze Bytom
Śródmieście Wyróżnione

Nowy system opłat na parkingu przy Agorze Bytom

Od 1 października na parkingu przy galerii handlowej obowiązuje  zmodyfikowany system opłat. To pierwszy etap zmian, które sprawią, że dla klientów Agory Bytom parking będzie wygodniejszy.

Bezpłatnie, przez cały dzień, z parkingu może korzystać każdy, kto w galerii handlowej zrobi zakupy o wartości min. 20 złotych. Pozostali użytkownicy od poniedziałku do piątku zapłacą 2 zł za każdą rozpoczętą godzinę. W soboty i niedziele z parkingu nadal będzie można korzystać bezpłatnie.

Dla osób posiadających karnet fitness klubu parking pozostanie dostępny bez ograniczeń. Przez 4 godziny bezpłatnie może parkować również każdy, kto kupi bilet do kina. Agora Bytom przygotowała także atrakcyjną ofertę dla tych, którzy korzystają z parkingu regularnie. Abonament miesięczny został obniżony do 99 złotych. Ta oferta obowiązuje do końca roku.

– Atutem naszego parkingu są całodobowa ochrona, monitoring i zadaszenie. Modyfikacja systemu opłat oraz inwestycje, jakie planujemy na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród klientów galerii handlowej, ułatwią im dostęp do parkingu – mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom.

W dalszej kolejności Agora Bytom przebuduje ciąg komunikacyjny łączący parking z galerią, znajdujący się na terenie należącym do miasta. Powstanie tam nowy chodnik i oświetlenie. To udogodnienie dla wszystkich klientów galerii, a zwłaszcza dla tych z dużymi zakupami.

Staramy się poznać opinie naszych klientów i zastosować takie rozwiązania, aby parking i jego otoczenie były jak najbardziej funkcjonalne i bezpieczne – dodaje Mirosław Cechowski.

Tak jak do tej pory, kierowcy korzystający z parkingu przy Agorze Bytom mogą liczyć na atrakcyjne akcje i promocje. Do końca października można bezpłatnie skorzystać z myjni – trzeba tylko zebrać 5 pieczątek za postój na parkingu.

Mat. prasowe Agora Bytom

 

Pozostałe wiadomości

Rusza akcja szczepienia lisów

admin

Trzy pożary jednej nocy

admin

Wybuch gazu w bloku na Orzegowskiej [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....