16.4 C
Bytom
22 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Nocne poszukiwania rodzeństwa
Policyjne Śródmieście

Nocne poszukiwania rodzeństwa

Kilkanaście minut trwały poszukiwania rodzeństwa w wieku 7 i 10 lat. Ich rodzice, nie mając z nimi kontaktu przez około 6 godzin, dopiero w nocy zgłosili się na policję. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że rodzice dzieci wcześniej pili alkohol. Mundurowi skierowali sprawę do sądu rodzinnego.


Wczoraj krótko po godzinie 23:00 do bytomskiej komendy zgłosili się rodzice dwójki dzieci w wieku 7 i 10 lat, zawiadamiając, że dzieciaki wyszły z domu około godziny 17:00 i do tej pory nie wróciły. Natychmiast do poszukiwania rodzeństwa skierowano wszystkie patrole pełniące służbę w mieście. Jeden z nich, po kilkunastu minutach od wszczęcia alarmu, znalazł dwójkę maluchów w pustostanie przy ul. Wałowej. Dzieci nie miały świadomości, że jest już bardzo późno i powinny dawno wrócić do domu.
Oboje rodziców, którzy oczekiwali w komendzie na zakończenie prowadzonych poszukiwań poddano badaniu stanu trzeźwości. Matka miała niecałe 0,4 promila, natomiast ich ojciec blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Sprawą ustalenia sytuacji opiekuńczej małoletnich dzieci zajmie się teraz sąd rodzinny.

Pozostałe wiadomości

Zawalił się strop kamienicy przy ul.Kwietniewskiego

admin

Reelekcja i nowy skład Rady Miejskiej

admin

Nietrzeźwy poniedziałek na drogach Bytomia

admin
Trwa wczytywanie....