16.9 C
Bytom
7 października 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Niebezpieczna obwodnica – kolejny raz dochodzi do wypadku
Miechowice Policyjne Wyróżnione

Niebezpieczna obwodnica – kolejny raz dochodzi do wypadku

Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku. Na obwodnicy miast kierujący audi 62-latek prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i uderzył w dostawczy samochód. Na skutek zderzenia kierujący osobowym autem z obrażeniami został przewieziony do bytomskiego szpitala.

Wczoraj około godziny 08.00 na obwodnicy Bytomia doszło do wypadku. Kierujący audi 62-letni mieszkaniec Lublińca prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i uderzył w dostawczego kia. Na skutek zderzenia 57-letni kierowca nie odniósł obrażeń. Natomiast prowadzący osobowe auto mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Teraz okoliczności wypadku wyjaśniają bytomscy śledczy.

 

komentarz redakcji:

To już kolejny wypadek w tym miejscu. Pomimo prawidłowego oznakowania jest to bardzo niebezpieczna lokalizacja, gdyż kierowcy na zakręcie wjeżdżają pod prąd. 19 kwietnia wysłaliśmy do Prezydenta Damiana Bartyli e-mail w tej sprawie, na który nigdy nam nie odpowiedziano. Jak widać, urzędnicy wolą udawać, że nic się nie dzieje i tylko tłumaczyć się, że wszystko jest prawidłowo oznakowane.  Ta ignorancja może w końcu zakończyć się tragicznym w skutkach wypadkiem.

Pozostałe wiadomości

Policjanci zatrzymali sprawcę napadu

admin

Fundacja All For Planet wizytowała bytomskie podwórko

admin

Umilili dzień policjantom i strażakom

admin
Trwa wczytywanie....