-0.1 C
Bytom
5 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Napad na bank – policja poszukuje bandyty
Policyjne Śródmieście

Napad na bank – policja poszukuje bandyty

Policjanci z Bytomia poszukują sprawcy dzisiejszego napadu na placówkę bankową w centrum miasta. Bandyta, zastraszył personel banku i skradł gotówkę. Trwają czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy.

Do napadu doszło dzisiaj kwadrans przed godziną 11 na ul. Rycerskiej. Z pierwszych ustaleń bytomskich kryminalnych, wynika, że do banku wszedł mężczyzna, który zastraszając kasjerki przedmiotami przypominającymi pistolet oraz granat, zrabował pieniądze, po czym zamknął kobiety wewnątrz banku i uciekł.

Funkcjonariusze ustalili jego rysopis. Poszukiwany bandyta ma około 30-35 lat, około 180 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. W chwili zdarzenia miał założoną na głowie czapkę z daszkiem oraz okulary przeciwsłoneczne w prostokątnych czarnych oprawkach z fioletowymi szkłami. Ubrany był w czarny flauszowy płaszcz długości do kolan oraz zawiązany na szyi biały szalik również długości do kolan i czarne garniturowe spodnie. Świadkowie zdarzenia zapamiętali też biało-czarną chustę, tzw. „arafatkę”, zawiązaną na szyi. Mężczyzna posiadał przy sobie teczkę na laptop.

Obecnie trwają poszukiwania bandyty. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy tego napadu, prosimy o kontakt z policjantami z KMP w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, tel. (32) 388 82 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Pozostałe wiadomości

Śmierć podczas libacji

admin

Wypadek na ul. Siemianowickiej

admin

[Zapowiedź] Wernisaż wystawy – „Polne Impresje”

admin
Trwa wczytywanie....