14.4 C
Bytom
22 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Najtańsze gry na CDP.pl
Publicystyka

Najtańsze gry na CDP.pl

Do Polski wkracza właśnie coraz bardziej popularny na zachodzie system dystrybucji cyfrowej, czyli sprzedaż różnego rodzaju multimediów w formie plików, za pośrednictwem Internetu.

Szybko, tanio, ekologicznie

Niewątpliwą zaletą tej metody jest szybkość realizacji zamówień. Nie musimy już czekać kilka dni na zamówioną płytę, grę, czy książkę, zakupione pliki docierają do nas błyskawicznie. Całkowicie eliminuje to również problem wyczerpania zapasów w sklepie, co dość często zdarza się w przypadku zakupu produktów w wersji analogowej.

Jednym z największych atutów dystrybucji cyfrowej są niskie ceny oferowanych plików. Opracowanie pliku w wersji cyfrowej jest znacznie tańsze, nie ma mowy o kosztach wydruku, czy tłoczenia (w przypadku płyt CD). Dla nabywcy oznacza to także brak opłat za przesyłkę.

Nareszcie w Polsce

Jedną z pierwszych w kraju platform dystrybucji cyfrowej jest CDP.pl. Założona została przez firmę CD Projekt, która dotąd zajmowała się dystrybucją gier na nośniku CD. Kilka lat temu firma przeprowadziła w kraju prawdziwą cenową rewolucję, sprzedając  gry poniżej 100 zł.

CD Projekt zdobył popularność również dzięki doskonałej polonizacji oferowanych tytułów

CDP.pl skupia się przede wszystkim na sprzedaży gier, ale kupimy tam także ebooki i komiksy.

Gry na CDP

Oferta gier na CDP.pl jest bardzo rozbudowana. Znajdziemy tu wiele znanych produkcji najlepszych wydawców. W dniu otwarcia na platformie można było znaleźć 36 tytułów, ich lista jednak systematycznie się poszerza.

CDP.pl jest ukierunkowany tylko na polskiego klienta. Nie jest tu możliwe dokonanie zakupów spoza terytorium kraju. Ma to jednak swoje zalety. Przede wszystkim wpływa pozytywnie na poziom cen, który odpowiada finansowym możliwościom graczy z Polski. Gry na CDP są dostępne w większości przypadków w spolszczonej wersji, a pomoc i obsługa techniczna działają przez cały tydzień.

Szansa dla łowców okazji

Twórcy portalu CDP.pl zapowiadają bardzo elastyczne podejście do cen i liczne promocje na oferowane gry. Pobranie gry z platformy jest bardzo proste, po uiszczeniu opłaty wystarczy po prostu zapisać plik na dysk. Mamy też możliwość stworzenia wirtualnej półki, na której będziemy gromadzić zakupione tytuły.

Pozostałe wiadomości

Biżuteria na każdy dzień roku

admin

DSK 2014 – dla kogo certyfikat?

admin

Praca w służbach mundurowych

admin
Trwa wczytywanie....