4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Nadzieja Bytom szuka sponsora za pomocą aukcji internetowej
Wyróżnione

Nadzieja Bytom szuka sponsora za pomocą aukcji internetowej

Działacze Nadziei Bytom szukają każdej możliwości, aby do klubowej kasy wpadło trochę grosza. Najnowszym pomysłem okazało się stworzenie aukcji internetowej, na której potencjalna firma może wykupić reklamę na koszulkach bytomskiego klubu. A wszystko odbywa się za sprawą jednego z popularnych serwisów internetowych.

Niestety nie jesteśmy innowatorami w tej kwestii. Kilka miesięcy temu podobną aukcję przygotowała Polonia Bydgoszcz, która również boryka się z podobnymi problemami. W ten sposób zresztą znaleźli sponsora i uznaliśmy, że trzeba spróbować. Koszta takiej aukcji są niewielkie, a klub może zyskać spory zastrzyk gotówki – tłumaczy wiceprezes Nadziei Robert Czykiel.

Niestety pieniądze są bardzo potrzebne niebiesko-czerwonym. Koszta stale wzrastają, a firmy nie kwapią się do sponsorowania Nadziei. Cała sprawa drażni prezesa Tomasza Krawczyka, który szuka w każdym możliwym miejscu pieniędzy.

– Latem rozesłaliśmy kilkaset listów oraz e-maili do firm na terenie Bytomia i okolic. Skoro to nie przyniosło efektu, to zaczęliśmy sami pukać do ich drzwi. Niestety zawsze kończyło się na miłych słowach i zasłanianiu kryzysem. Następnie kontakt się urywał i tak w koło Macieju. Problem jest taki, że koszta stale rosną, a źródeł finansowania nie ma. Mimo to nie poddajemy się, szukamy różnych form dotarcia do firm, a jedną z nich jest właśnie ta aukcja.

Nadzieja Bytom na piłkarskiej arenie istnieje niespełna dwa lata. Pierwszy sezon nie należał do udanych i klub zajął przedostatnie miejsce w tabeli. Po licznych zmianach organizacyjnych niebiesko-czerwoni stali się prawdziwą rewelacją. Obecnie zajmują szóste miejsce w bytomskiej klasie B i do lidera tracą dziewięć punktów.

Na koniec prosimy prezesa o krótką reklamę klubu: – Jesteśmy młodym klubem, niezamieszanym w żadne układy i układziki. Ponadto skupiamy w swoich szeregach głównie młodych chłopaków. Pieniądze od potencjalnego sponsora pozwolą nam się rozwijać i wówczas moglibyśmy chociażby otworzyć jedną sekcję młodzieżową. Mamy wiele pomysłów, planów, ale do wszystkiego potrzebne są pieniądze.

Cena miejsca reklamowego w centralnym miejscu koszulki to 250 złotych miesięcznie. Ponadto działacze oferują w pakiecie m.in. reklamę na stronie internetowej, czy za sprawą banerów na meczach ligowych. Aukcję można znaleźć TUTAJ

Pozostałe wiadomości

Znęcała się nad swoim 9-miesięcznym synkiem

admin

Starsza kobieta potrącona na przejściu

admin

Bytom: Pożar mieszkania przy ul. Żołnierza Polskiego

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X