0.5 C
Bytom
5 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Modelowanie ust – ciesz się ich pięknym wyglądem bez makijażu!
Publicystyka

Modelowanie ust – ciesz się ich pięknym wyglądem bez makijażu!

Często malujesz swoje usta tak, aby wyglądały na większe niż w rzeczywistości? Taki efekt można uzyskać również za pomocą odpowiedniego zabiegu medycyny estetycznej. Na czym dokładnie polega modelowanie ust?

Czym jest zabieg modelowania ust?

Za pomocą zabiegu jak modelowanie ust, które może być połączone także z ich powiększaniem, można nadać im atrakcyjny wygląd widoczny nawet na ponad rok.

Procedura ta polega na wstrzyknięciu w usta preparatu o właściwościach wypełniających, który powoduje, że wyglądają one na pełniejsze, a także stają się symetryczne, lepiej nawilżone, naturalnie zaróżowione.

Gdy chodzi o zabieg jak modelowanie ust Chorzów jest miastem, w którym działa wiele gabinetów medycyny estetycznej, gdzie jest on dostępny. Warto pamiętać o tym, że procedurę powinien wykonać lekarz medycyny estetycznej. To pewność, że będzie ona wykonana bezpiecznie.

Kiedy zdecydować się na modelowanie ust?

Zabieg modelowanie ust pozwala na poprawę ich wyglądu w poniższych przypadkach:

  • wąskie usta
  • usta o niskiej objętości
  • usta asymetryczne – jedna warga większa od drugiej
  • uszkodzenia tkanek ust, na przykład po wypadku, chorobie
  • zmarszczki widoczne wokół ust

Dobry lekarz medycyny estetycznej może wtedy przygotować optymalny plan powiększenia ust, aby jednocześnie wyglądały one estetycznie, zmysłowo i powabnie, ale także naturalnie.

Modelowanie ust – jakie preparaty są stosowane?

Do powadzenia zabiegu modelowania ust stosowany jest kwas hialuronowy. Jest on aktualnie jednym z najczęściej używanych preparatów do prowadzenia zabiegów medycyny estetycznej.

Kwas hialuronowy ma naturalne pochodzenie. Występuje on w tkankach skóry człowieka i odpowiada za ich nawilżenie, sprężystość i jędrność. Jest biozgodny, dlatego nie powoduje pojawienia się poważnych skutków ubocznych.

Z czasem wstrzyknięty w tkanki ust kwas hialuronowy zaczyna się wchłaniać, dlatego efekt zanika. Wtedy zabieg może być ponownie wykonany, by znowu nadać im atrakcyjny wygląd.

Modelowanie ust w gabinecie – ile kosztuje?

Ceny procedur modelowania ust z użyciem kwasu hialuronowego zależne są od wielu czynników, w tym między innymi od wybranego gabinetu, rodzaju procedury (modelowanie, powiększanie, usuwanie zmarszczek wokół ust), a także od ilości kwasu hialuronowego stosowanego podczas zabiegu.

Najczęściej trzeba liczyć się z kosztem rozpoczynającym się od około 900 złotych do 1300 złotych.

Więcej informacji o cenach zabiegów modelowania i powiększania ust można znaleźć na stronach internetowych gabinetów medycyny estetycznej.

Pozostałe wiadomości

Praca w służbach mundurowych

admin

Wypoczynek i rekreacja po ciężkiej sesji

admin

Biżuteria na każdy dzień roku

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X