4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Młodzi Mistrzowie na start
Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

Młodzi Mistrzowie na start

Jak dobrze się bawić w Bytomiu przez całe ferie i walczyć o atrakcyjne nagrody? Wystarczy zebrać troje znajomych, wysłać do piątku zgłoszenie i wziąć udział w pierwszym bowlingowym Turnieju Młodych Mistrzów. Zawody odbędą się w nowym centrum rozrywki Pin-Up!

Pin-Up! w Agorze Bytom zachęca wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w wyjątkowym turnieju, który po raz pierwszy wyłoni Młodych Mistrzów Bowlingu. Wciąż trwają zapisy do zawodów, w których na najlepszych czekają m.in. karnety na kręgle oraz bony podarunkowe do wykorzystania w centrum Pin-Up!

To pierwsze takie zawody w Bytomiu. Dlatego serdecznie zapraszamy młodzież z całego Górnego Śląska, która chce w ciekawy sposób spędzić czas ze znajomymi. Bowling to rozrywka dla wszystkich niezależnie od wieku i płci. W tej grze sportowa rywalizacja łączy się ze wspaniałą zabawą – mówi Katarzyna Wylon, dyrektor centrum rozrywki Pin-Up!

Zgłosić drużynę może każdy, kto zbierze trzech znajomych i przyśle na adres: [email protected] formularz dostępny na stronie http://www.pin-up.pl/static/uploaded_files/bowling-mlodych-mist-9/kwestionariusz-zgloszeniowy.pdf.

Zawody rozpoczną się od eliminacji, w których wszyscy uczestnicy walczyć będą o miejsce w finałowym turnieju. – Do finału awansuje 8 najlepszych zespołów, które walczyć będą o tytuł i atrakcyjne nagrody. Gwarantujemy, że jest o co! Na zwycięzców czekają m.in. bony podarunkowe i karnety na darmowe gry w kręgle. Niespodzianki czekają także na najlepszego gracza zawodów, więc rywalizacja będzie naprawdę gorąca – zachęca do udziału Katarzyna Wylon.

Bytomski turniej to znakomity sposób na spędzenie ferii.  Bowling jest wspaniałą rozrywką dla wszystkich i warto nią zarażać coraz więcej osób. Każdy może poczuć ducha sportowej rywalizacji i walczyć o tytuł Mistrza.

Bowling Młodych Mistrzów w centrum rozrywki Pin-Up!

Termin nadsyłania zgłoszeń – 17 stycznia 2014

Turnieje Eliminacyjne – 20 – 24 stycznia

Ogłoszenie finalistów – 28 stycznia

Turniej finałowy – 31 stycznia

Szczegóły oraz regulamin zawodów na stronie www.pin-up.pl.

mat. organizatora

Pozostałe wiadomości

VIII Parada Pojazdów Zabytkowych [Zdjęcia]

admin

Gala Baletowa w Operze Śląskiej

admin

1 listopada – uwaga na utrudnienia

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X