2.8 C
Bytom
9 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Mleczko pszczele eliksirem życia?
Publicystyka

Mleczko pszczele eliksirem życia?

Już od kilku lat obserwuje się wzrost zainteresowania społeczeństwa tematyką lecznictwa. Nic w tym dziwnego, ponieważ każdy człowiek pragnie żyć jak najdłużej, a istnieje wiele sposobów na to, aby dożyć późnej starości. Przede wszystkim, długowieczność gwarantuje zdrowy, sportowy tryb życia, ale pomocne okazują się różnorakie specyfiki, jak np. mleczko pszczele.

 

Specyfik ten był znany już w Starożytnych Chinach, Grecji, Rzymie czy Egipcie jednak to dopiero w latach 60 – tych rozpoczęto badania nad tą substancją, co dowiodło, że posiada ona wyjątkowe właściwości i z sukcesem może być stosowana w szeroko pojętym lecznictwie.

Warto zauważyć, że mleczko pszczele jest jedynym produktem, jakim odżywia się królowa pszczół, która żyje zdecydowanie najdłużej (nawet kilka lat, podczas gdy pozostałe pszczoły dożywają maksymalnie kilku miesięcy). Skład mleczka jest absolutnie wyjątkowy. Po pierwsze, można w nim znaleźć acetylocholinę odpowiedzialną za stymulowanie przesyłania impulsów nerwowych pomiędzy komórkami.

Co więcej, w jej skład wchodzą gamma – globuliny wzmacniające odporność organizmu. Mleczko pszczele to także doskonałe źródło niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin z grupy B, C, D oraz E. W skład tego specyfiku wchodzi także kwas pantotenowy, który jest w stanie zredukować stres, który przeżywamy, więc jest to świetny produkt dla osób, które borykają się z dużą ilością stresu związanego z życiem zawodowym czy też osobistym.

Mleczko pszczele jest produktem pochodzącym z uli, które najczęściej umiejscawia się na terenach wiejskich, co nie oznacza, że nie jest ono dostępne także w aglomeracjach miejskich. Każdy z nas posiada możliwość nabycia mleczka pszczelego, wystarczy zajrzeć na stronę http://mleczko-pszczele.pl. Jak ono wygląda? Przede wszystkim, ma kremową barwę i perłowy połysk. Ponadto, cechuje się żelową konsystencją oraz cierpko – kwaśnym smakiem. Niektórzy dostrzegają także delikatną słodycz w smaku, więc powinno ono smakować wszystkim, nawet dzieciom.

Pozostałe wiadomości

Kredyt ratalny czy tylko dostaniesz go w banku?

admin

Kosmiczny “Titanic”

admin

Terminale POS

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X