25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Mieszkańcy Szombierek spotkali się z prezydentem
Wyróżnione

Mieszkańcy Szombierek spotkali się z prezydentem

spotkanie 020Spotkanie z mieszkańcami jest cyklem spotkań mających umożliwić mieszkańcom naszego miasta wypowiedzenia się na ważne dla nich tematy przy obecności prezydenta i przedstawicieli służb miejskich. Tym razem Piotr Koj pojawił się w Szombierkach, by rozmawiać właśnie z mieszkańcami tej dzielnicy.

Porządek, bezpieczeństwo i organizacja ruchu były głównymi tematami poruszanymi podczas spotkania. Swoje raporty ukazali też przedstawiciele służb takich jak Straż Miejska. Policja, MZDiM jak i ZBM. Mieszkańcy kierowali do prezydenta tematy dotyczące utrudnienia, jakie spowodowane jest remontem ul. Zabrzańskiej. Mieszkańcy Szombierek stwierdzili, że w tej dzielnicy poprawiła się kwestia bezpieczeństwa i reakcji Policji. Również organ jakim jest Straż Miejska wykazał, że otrzymuje więcej zapobiegawczych zgłoszeń od dbających o ład i porządek ludzi. Poruszono również kwestię opieki zdrowotnej, a dokładniej braku punktu zastrzykowego, który powoduje iż osoby mające potrzeby związane z tym punktem muszą udawać się w tym celu do centrum miasta, co jest dla nich pewną niewygodnością.

Cykl spotkań w różnych bytomskich dzielnicach jest dla wielu mieszkańców niesamowicie ważny, w ten sposób mogą bez zbędnych pism i tracenia czasu na spokojnie spotkać się z prezydentem i przekazać mu swoje uwagi lub pytania, które często są wyjątkowo trafne i ważne.

Pozostałe wiadomości

Dla tych, co poszukują… „Spacerem po Bytomiu”

admin

„Bytomskie tematy” – nowa książka profesora Piotra Obrączki

admin

Zakończono śledztwo w sprawie śmierci 7-latka

admin
Trwa wczytywanie....