14.4 C
Bytom
22 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Lodowisko na Rynku już otwarte
Fotoreportaze

Lodowisko na Rynku już otwarte

Uroczyste przecięcie wstęgi przez prezydenta Bytomia, a potem już tylko Święty Mikołaj, Śnieżynka i… Renifer skupiali główną uwagę zgromadzonym na Rynku podczas oficjalnego otwarcia lodowiska w minioną niedzielę .

Pomimo, że termometry wskazywały 15 stopni poniżej zera, na otwarcie zjawiły się tłumy dzieci, ale także dorosłych którzy mogli w ten dzień pojeździć na tafli za darmo. Święty Mikołaj prowadzący całą imprezę miał przygotowane wiele konkursów np. świąteczny zaprzęg, rozdawał także słodkie podarunki. Duży podziw wzbudził również występ „Czajka FIRE SHOW Team” dla których żonglerka ogniem to codzienność.

Ze ślizgawki będzie można korzystać przynajmniej do połowy marca. Jeżeli pogoda na to pozwoli termin ten zostanie przedłużony do 1 kwietnia. Od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 dzieci i młodzież szkolna mogą korzystać z lodowiska za darmo, zaś od 16.00 do 22.00 każdy, kto będzie chciał przyjść poślizgać się prywatnie. W sobotę i niedzielę lodowisko będzie czynne od 10.00 do 22.00.

Koszt 45 minutowej jazdy na tafli, to tylko 3złote.

Pozostałe wiadomości

XIII Sesja Rady Miejskiej [Zdjęcia]

admin

Bytom opanowany przez „Wampiriadę”

admin

Informacja Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego o stanie wody

admin
Trwa wczytywanie....