18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Licytuj pluszaka dla Misiaka!
Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

Licytuj pluszaka dla Misiaka!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja imprezy, którą Bytomianie dobrze już znają – Dzień Misia z Misiami. Doroczne święto Wspólnoty Burego Misia w tym roku upłynie pod znakiem mijających 30. urodzin organizacji. Będzie się działo!

Wydarzenie rozpocznie występ kabaretu Drzewo A Gada. Wybór tego artysty nie jest przypadkowy, bo niepełnosprawni kabaretowi twórcy oswajają widzów ze swoimi ułomnościami tak, jak robią to na co dzień Bure Misie.

– Zawsze podkreślamy, że Bure Misie to nie nasi podopieczni. To przyjaciele, partnerzy w codziennych wędrówkach. Stąd pomysł na zaproszenie tego właśnie kabaretu. – uzasadnia Dorota Sałabun, organizatorka wydarzenia.

Gościom Dnia Misia z Misiami zostanie zaprezentowany też krótki film z udziałem Burych Misiów, nagrany przy okazji obchodów 30-lecia Wspólnoty.

Kolejnym punktem wydarzenia będzie licytacja pluszaków, które przekazały na ten cel osoby znane i lubiane. Istotne jest, że misiom zawsze towarzyszą wyjątkowe dodatki – płyty z autografami, wyjątkowe koszulki i inne niespodzianki ręcznie wykonane przez artystów. Podczas tegorocznej licytacji będzie można zdobyć pluszaki m.in. Julii Marcel, Gaby Kulki czy kabaretów Łowcy.B i Jurki.

Na zakończenie imprezy wystąpi Janek Samołyk, który dotychczas jeszcze nie gościł w Bytomiu.

Mnóstwo atrakcji, przystępna cena cegiełek i szczytny cel, na który zostaną przekazane zebrane podczas imprezy fundusze sprawiają, że warto wybrać się na tą imprezę i świętować 30. urodziny Burych Misiów razem z nimi.

Pozostałe wiadomości

Kierowco musisz uzbroić się w cierpliwość…

admin

Sznupek z Kopciuszkiem na szpitalnym oddziale

admin

[Zapowiedź] Mikołaj odwiedzi Plejadę Bytom

admin
Trwa wczytywanie....