0.1 C
Bytom
27 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Łagiewnicka i Świętochłowicka otwarta dla kierowców już od 15 sierpnia
Wyróżnione

Łagiewnicka i Świętochłowicka otwarta dla kierowców już od 15 sierpnia

Jak podaje Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu, ulica Łagiewnicka i Świętochłowicka zostaną oddane do użytku kierowców w nocy z 14 na 15 sierpnia 2010r.  Kierowcy dzięki temu prawdopodobnie łatwiej i szybciej będą mogli dotrzeć m.in na DTŚ-kę . Przebudowa trwała ponad rok. Niestety była to kolejna inwestycja, która złapała duże opóźnienie. Prace zgodnie z planem miały być skończone 30 czerwca 2010r. Jednakże tak się nie stało, pierwszym powodem było odnalezienie w czasie wykopów podziemnych instalacji innych niż te, które widniały w dokumentacji.
Drugim powodem okazały się opady deszczu. Z tego powodu w maju najpierw na oficjalnej stronie UM Bytom pojawiła się notka o przedłużeniu robót na wyżej wspomnianych ulicach, potem została zmodyfikowana i usunięto z niej tekst o możliwych przedłużeniach. Ostatecznie przebudowa i tak została opóźniona.

Czy droga będzie komfortowa dla jej użytkowników? Czy rowerzyści również dobrze poczują się jadąc obok drogą rowerową, której wstępne wykonanie wzbudziło wiele kontrowersji ? Zobaczymy już 15 sierpnia.

Pozostałe wiadomości

[Zapowiedź] HartOFFanie Teatrem – wieczór XL

admin

[zapowiedź] Bieg Konstytucji 3 Maja

admin

[Zapowiedź] WOŚP w Bytomiu

admin
Trwa wczytywanie....