Matka półtorarocznego chłopczyka odnaleziona

, Matka półtorarocznego chłopczyka odnaleziona

, Matka półtorarocznego chłopczyka odnalezionaPolicjanci ustalili i zatrzymali dzisiaj 22-letnią matkę porzuconego w Bytomiu dziecka. Od poniedziałku trwały poszukiwania jego opiekunów. Pozostawione w wózku dziecko odnalazł przejeżdżający przez łagiewnicki park rowerzysta.

Od minionego poniedziałku trwały poszukiwania rodziców półtorarocznego chłopca, którego odnalazł w okolicy parku w Bytomiu- Łagiewnikach przejeżdżający tamtędy rowerzysta.

Mężczyzna zauważył stojący na poboczu wózek, w którym leżało małe dziecko. Wezwany na miejsce patrol zaopiekował się chłopcem, którego przewieziono na badania do szpitala, a następnie przekazano pod opiekę wychowawców jednego z bytomskich domów dziecka.

Dzisiaj policjanci ustalili i zatrzymali matkę dziecka. Mieszkanka Świętochłowic została zatrzymana w Chorzowie przy ulicy Strzelców Bytomskich. Przyznała, że w miniony poniedziałek w bytomskim parku celowo porzuciła swojego syna. Decyzję taką miała podjąć po kłótni ze swoim chłopakiem i wypiciu kilku piw. Zatrzymana kobieta odpowie najprawdopodobniej za narażenie swojego dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Za przestępstwo to grozi jej 5 lat więzienia. Decyzję o jej dalszym losie podejmie sąd. O losach chłopca

zdecyduje teraz sąd rodzinny.

KMP Bytom


Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz