18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Kabarety na start Juwenalii Bytomskich
Fotoreportaze

Kabarety na start Juwenalii Bytomskich

Nie wiedzą co to strach, nie wiedzą co to złość…wiedzą jednak co to śmiech i jak tym śmiechem zarażać innych.  Ta cecha występuje we wszystkich kabaretach, które dziś wystąpiły w sali Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu.

A były to:  kabaret Na Ostatnią Chwilę w skrócie N.O.C , który wie co to pojawianie się na ostatnią chwilę.  Kabaret N.O.C tworzy czterech młodych chłopaków:  Mateusz „Mati” Pniak, Paweł „Lewus” Lewandowski, Wojciech „KuCyK” Kucjas, „Szymon Simon” Pniak . Kabaret ten ma około 7 lat,  dziś na scenie przedstawili m.in występy pt. „Studia”, „Szczyl” czy też „Tatko”

Drugi w kolejce był kabaret Kałasznikof w składzie: Beata Kabzińska, Łukasz Zaczek, Rafał Gorzelany,Adam Paszenda. W Bytomiu zagrali takie scenki jak: „Kawa, PUP, Ciąża, Jadzia” i wiele wiele więcej.

Jako ostatni wystąpił kultowy kabaret Noł Nejm w składzie: Rafał „Amos” Soliński, Marek Żyła, Damian Wodecki . Na scenie kabaretowej występują już 11 lat i dziś przedstawili scenki takie jak: „Pociąg” czy też „Cukierek albo Psikus”.


Pozostałe wiadomości

Silesian Skate Show part II 2011 [Zdjęcia]

admin

Wernisaż wystawy „Uśmiech wzmacnia Bytom” [Zdjęcia]

admin

Boskie „Pierogi” teatru Uhuru w Bytomskim Centrum Kultury

admin
Trwa wczytywanie....