14.4 C
Bytom
22 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Jaki tuner DVB-T wybrać?
Publicystyka

Jaki tuner DVB-T wybrać?

Dla wielu osób to ostatni moment, by dokonać zakupu, jeśli chcą oglądać naziemną telewizję cyfrową, a zmiana telewizora na nowoczesny model nie wchodzi w grę.

 

Tuner nie nadszarpnie domowego budżetu, a pozwoli cieszyć się dobrej jakości całkiem sporą ilością rozmaitych kanałów, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jaki model będzie zatem najlepszy? Może taki, który zyskał sporo na popularności wśród tych, którzy już poszukiwania mają za sobą?

 

Serwis Skąpiec.pl przyjrzał się bliżej tunerom DVB-T, których poszukiwali internauci. I z obserwacji tych wynika, że najchętniej zwracano uwagę na model Ferguson Ariva T65. „Urządzenie to umożliwia m.in. odbiór kanałów w rozdzielczości Full HD, posiada funkcję automatycznego skanowania kanałów, nagrywania programów przez USB oraz Time Shift, a także ma elektroniczny przewodnik po programach (EPG). Ciekawą opcją jest również funkcja FAN, pozwalająca na zapisanie ulubionych programów telewizyjnych.”

 

Ferguson nie był jednak producentem, który cieszył się największą popularnością. W tej kwestii zajął drugie miejsce, pozycję lidera oddając marce Wiwa, której tunery DVB-T w zestawieniu 10 najpopularniejszych produktów znalazły się 4 razy.

 

Najpopularniejsze tunery DVB-T – kwiecień 2013
1. Ferguson Ariva T65
2. Wiwa HD-95
3. Ferguson Ariva T650i
4. Wiwa HD-90
5. Wiwa HD-50
6. Manta DVBT02
7. Media-Tech MT4166
8. Cabletech URZ0195
9. Wiwa HD-80
10. Thomson THT501

 

mat. rekl. autora.

 

Pozostałe wiadomości

Okazja inwestycyjna – w jaki sposób ją rozpoznać?

admin

Nowy wymiar refleksów na włosach z Glam Light od L’Oreal Paris. Takiego efektu jeszcze nie znałaś!

admin

Zabawki sensoryczne, czyli wsparcie prawidłowego rozwoju

admin
Trwa wczytywanie....