9.8 C
Bytom
23 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Jaki kredyt na start dla początkującej firmy?
Publicystyka

Jaki kredyt na start dla początkującej firmy?

W dzisiejszych czasach praca na etacie nie jest już szczytem marzeń zawodowych. Wiele osób pragnie założyć własną działalność gospodarczą i zarabiać na swój rachunek. Ogromnym ułatwieniem są duże oszczędności, zmysł biznesowy, wsparcie rodziny i przyjaciół oraz oryginalny pomysł i pracowitość. Tak naprawdę formalności jest niewiele, a w razie problemów w Internecie znaleźć można tysiące poradników i pożytecznych wskazówek. Trudniej jest zacząć od zera, bez przygotowania merytorycznego, doświadczenia zawodowego i przede wszystkim bez pieniędzy. Na szczęście istnieje wiele banków, które z chęcią udzielają pomocy materialnej młodym właścicielom oraz ułatwiają start. Na którą ofertę warto zwrócić szczególną uwagę? Czy nowi przedsiębiorcy mają obecnie duży wybór?

 

W pierwszej kolejności należy wyjaśnić, że prowadzenie działalności gospodarczej to ogromne wyzwanie, nauka pokory i cierpliwości. Trzeba poświęcić mnóstwo czasu na wizyty w urzędach, przygotowanie najdrobniejszych szczegółów oraz zastosowanie skutecznej taktyki, która przyciągnie zainteresowanych klientów. Okazuje się jednak, że za wszystkie działania trzeba płacić, często więcej niż w kosztorysie i planach finansowych. Czasami jeszcze przed otwarciem przedsiębiorstwa brakuje funduszy na ważne wydatki. Wówczas ze względu na niedobory budżetowe finalizacja zostanie odłożona na później lub całkowicie zawieszona.

Wbrew obiegowej opinii żaden początkujący przedsiębiorca nie powinien czuć się zagrożony. A to dlatego, że Idea Bank przygotował kredyt dla firm na start i zadbał o właścicieli bez stażu binesowego i wkładu własnego. Oprócz tego gwarantuje zwolnienie z płatności na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przez pierwszy rok oraz warunki dopasowane indywidualnie do potrzeb. Aby skorzystać z propozycji wystarczy złożyć wniosek (również za pośrednictwem strony internetowej), określić potrzeby finansowe (maksymalnie 350 000 zł), okres spłaty zadłużenia (do 120 miesięcy) oraz najważniejsze cele (zakup sprzętu, nieruchomości, wyposażenie biura). To ogromne ułatwienie i okazja do rozpoczęcia naprawdę ciekawych i przyszłościowych inwestycji. Dzięki szybkiej weryfikacji pieniądze trafią na konto firmowe w krótkim czasie, a kredytobiorca rozpocznie priorytetowe działania od razu.

Reasumując, kredyty firmowe na start to ogromne ułatwienie dla niedoświadczonych właścicieli. Zastrzyk gotówki już na początku to nie tylko okazja do rozwoju, ale również wprowadzania lepszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Oznacza to nie tylko usługi wysokiej jakości, ale również produkty z najwyższej półki.

Pozostałe wiadomości

Instalacje gazowe – czy to się jeszcze opłaca?

admin

Opony Run Flat: czy warto je kupić?

admin

Reżyser – człowiek bez którego żaden film nie odniesie sukcesu.

admin
Trwa wczytywanie....