-4.4 C
Bytom
8 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Jak wybrać najlepszy fotelik samochodowy?
Publicystyka

Jak wybrać najlepszy fotelik samochodowy?

Przyjście na świat nowego członka rodziny wiąże się z wieloma wyzwaniami dla młodych rodziców.

 

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego to jedna z najprędzej podejmowanych decyzji tuż przed narodzinami dziecka. Aktualnie na rynku dostępne są różne rodzaje fotelików z innowacyjnymi technologiami, jednak główną zasadą fotelików samochodowych jest usprawnianie systemu bezpieczeństwa.

Decydując się na zakup fotelika należy wziąć pod uwagę czy fotelik posiada dopuszczające do sprzedaży niezbędne certyfikaty oraz atesty. Zalecane jest, by fotelik był nowy, z pewnego źródła. Wybierając fotelik należy dopasować go do samochodu, powinien posiadać wszelkiego rodzaju zabezpieczenia oraz żeby był wygodny dla dziecka. Podejmując decyzję dotyczącą zakupu fotelika samochodowego należy wziąć pod uwagę to czy fotelik jest wygodny dla dziecka, czy pasuje do samochodu oraz ile miejsca zajmuje. Ważna jest także waga fotelika i jego praktyczność.

Fotelik samochodowy Cybex Aton 5 to fotelik przeznaczony dla dzieci od urodzenia do nawet 18 miesiąca życia oraz do 13 kg wagi. Fotelik ten odznacza się unikalną funkcją bezpieczeństwa, posiada zagłówek, który można regulować wraz z wysokością pasów, dodatkowo zewnętrzna obudowa fotelika absorbuje energię podczas wypadku.

Fotelik Cybex Aton 5 jest sprawdzonym fotelikiem w testach zderzeniowych w zakresie ochrony bocznej L.S.P. Fotelik może być montowany za pomocą bazy oraz samodzielnie pasami bezpieczeństwa. Pasy bezpieczeństwa ułożone w kształcie litery Y zapewnią dziecku idealną pozycję w foteliku, oraz dają dziecku wysokie bezpieczeństwo.

Fotelik Cybex Aton 5 został zaprojektowany tak aby dziecko było ułożone w najdogodniejszej dla niego pozycji półleżącej również regulowanej. Budka w foteliku Aton 5 jest regulowana w czterech pozycjach, zapewni wysoką ochronę maluchowi przed wiatrem i słońcem. Fotelik ten wyposażony jest w wygodny uchwyt, który podczas jazdy tyłem zwiększa bezpieczeństwo dziecka ale też przeznaczony jest do przenoszenia z miejsca na miejsce. Fotelik można łączyć wraz ze stelażem wózka Cybex.

Pozostałe wiadomości

Rozwody bez orzekania o winie – co to oznacza?

admin

Bezpłatny dostęp do Internetu w Bytomiu? Zadecyduj gdzie!

admin

Drewno klejone – idealne rozwiązanie w branży budowlanej

admin
Trwa wczytywanie....