-0.1 C
Bytom
30 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Gdzie po pożyczkę w Bytomiu?
Publicystyka

Gdzie po pożyczkę w Bytomiu?

W samym Bytomiu znajduje się co najmniej kilka oddziałów firm pozabankowych, udzielających szybkich pożyczek chwilówek. Między innymi przy ul. Piłsudskiego, Chorzowskiej czy Gliwickiej i Jagiellońskiej. Można jednak poszerzyć możliwości wyboru oferty pożyczkowej, korzystając z pożyczek online. Czy warto? Jakie źródła pożyczek są najbardziej popularne wśród Polaków?

Najczęściej pożyczamy od rodziny i znajomych

Z badan OBOAK z 2014 roku wynika, że aż 75 proc. Polaków chętniej prosi o pożyczkę osoby bliskie i rodzinę, niż zwraca się z wnioskiem kredytowym do banku. Ma to związek z szybkością pozyskiwania środków finansowych od najbliższych. Aż 35 proc. respondentów wskazało, że czynnik ten decyduje o zapożyczeniu się u przyjaciół lub rodziny. Inną zaletą takich pożyczek jest brak odsetek i formalności. Nie ponosi się ryzyka naliczania odsetek karnych za nieterminowy zwrot pieniędzy.

Jednakże, pożyczki od rodziny lub znajomych są popularne jedynie wtedy, gdy chcemy pożyczyć stosunkowo niewielką kwotę, na bieżące potrzeby. Po większy kredyt udajemy się do banku. Około 10 proc. respondentów w badaniu ICAN Research pożycza pieniądze od firm pożyczkowych, a 3 proc. od pożyczkodawców online.

Pożyczki udzielane w sektorze pozabankowym są coraz bardziej popularne, z uwagi na fakt, że można je otrzymać w krótkim czasie, nawet w kilkanaście minut po złożeniu wniosku pożyczkowego, bez zbędnych formalności, w trybie online lub stacjonarnie. Sprawdzają się doskonale w nagłych potrzebach finansowych. Gdzie zaciągnąć pożyczkę? Renomowanych pożyczkodawców wskazuje m.in. porównywarka chwilówek łowca chwilówek.

Bezpieczne i sprawdzone źródło informacji o pożyczkach online

Bez względu na to, gdzie mieszkamy – w Bytomiu czy w innym mieście lub na wsi w Polsce, możemy bez trudu ubiegać się o pożyczkę online. Wystarczy dostęp do sieci internetowej, numer telefonu komórkowego, konto bankowe w polskim banku i wiele firm pożyczkowych udzieli nam finansowania. Przeglądając oferty szybkich pożyczek przez internet na Łowca Chwilowek, można wyszukać bezpieczną pożyczkę, od sprawdzonego pożyczkodawcy. Ranking prezentuje 20 największych i najbardziej znanych firm pożyczkowych w Polsce, prowadzących permanentną politykę pożyczkową. Bezpiecznie można zaciągnąć pożądaną pożyczkę, nawet w ofercie pierwsza pożyczka za darmo dla nowych klientów. W takim przypadku klient spłaca do firmy pozabankowej dokładnie taką samą kwotę pieniędzy, jaką pożyczył. Dopiero kolejne pożyczki są oprocentowane.

Pozostałe wiadomości

Praca w służbach mundurowych

admin

Zgubione klucze? Coś poradzimy!

admin

Czy obecna zmiana systemu edukacji ma sens?

admin
Trwa wczytywanie....