0.1 C
Bytom
27 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Galeria jedno ma imię. Wymyśl je!
Fotoreportaze Wyróżnione

Galeria jedno ma imię. Wymyśl je!

Historyczna, nawiązująca do tradycji, a może całkowicie abstrakcyjna i zaskakująca? Galeria sztuki w Agorze Bytom nie ma swojej nazwy i czeka, aż ktoś zaproponuje coś oryginalnego. Zgłoszenia do konkursu na nazwę trwają do 31 lipca. Autor najlepszej propozycji wygra nowoczesny tablet marki Dell.

Wieża Eiffla, Big Ben, czy nawet Kolumna Zygmunta – co łączy te miejsca oprócz tego, że są znane? Jedyna w swoim rodzaju nazwa, która sprawia, że nie trzeba wyjeżdżać do Paryża, Londynu, czy Warszawy, by wiedzieć, o czym mowa. Wniosek jest prosty – nazwa ma znaczenie, dlatego Agora Bytom ogłosiła konkurs, na jedyną w swoim rodzaju nazwę dla zlokalizowanej na trzecim piętrze przestrzeni. – „Galeria sztuki” oznacza jedną z wielu. My chcemy, by nazwa naszej galerii była wyjątkowa, tak by każdy dokładnie wiedział, o jakie miejsce chodzi. W otwartym konkursie szukamy więc najlepszej nazwy – wyjaśnia Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom.

Propozycje można wysyłać drogą elektroniczną, na adres [email protected]. – Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły. W końcu sztuka nie wyznacza granic. Może to być nazwa nawiązująca do historii miasta, czy znanych lokalnych postaci, ale również zupełnie abstrakcyjna, która odda ducha naszej galerii – zachęca Katarzyna Skalska z Agory Bytom.

Agora czeka na propozycje tylko do końca lipca. W sierpniu rozpocznie się drugi etap wyboru nazwy, czyli głosowanie na najlepsze pomysły. Zwycięzcę poznamy pod koniec wakacji, a w nagrodę otrzyma on tablet marki Dell. Jedna z osób, która odda swój głos w konkursie, wygra aparat cyfrowy Panasonic Lumix.

mat. organizatora

Pozostałe wiadomości

Zagłosuj na bytomską świetlicę w konkursie AXN

admin

Pożar kina Gloria. Policja zatrzymała podpalaczy [Nowe zdjęcia + wideo]

admin

Obchody 3-go Maja w Bytomiu. Zdjęcia

admin
Trwa wczytywanie....