-2.8 C
Bytom
9 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Fototapeta 3d na ścianę
Publicystyka

Fototapeta 3d na ścianę

Fototapety 3d to jedna z tych propozycji, w której dekoracja wnosi ze sobą dodatkową wartość. Czym jest wartość dodana w tym przypadku?

 

Małe pomieszczenie to na pewno duże wyzwanie dla projektanta, szczególnie, gdy klient zażyczy sobie, aby pokój wyglądał na optycznie większy niż jest w rzeczywistości. Na szczęście projektanci mają obecnie duży wybór materiałów i dodatków tak by mogli stworzyć coś niepowtarzalnego i wyjątkowego na ścianie klienta. Jednym z tych elementów mogą być fototapety. Do wyboru jest miliony wzorów i motywów, sporo rodzajów materiałów oraz rozmiarów. Fototapety na wymiar drukowane na zamówienie stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, dlatego ich producenci starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Mamy do wyboru fototapety lateksowe, papierowe, winylowe, samoprzylepne. Ceny fototapet również są zróżnicowane wszystko zależy od jakości wydruku, materiału oraz wymiarów. Jeśli chodzi o wymiary fototapet można powiedzieć, że nie ma ograniczeń, ponieważ można zamówić fototapetę w każdym możliwym formacie, tak aby dopasować ją doskonale do wielkości ściany. Fototapety optycznie powiększające pomieszczenie to fototapety 3d, ze specjalnie dobranym motywem, który wywołuje odpowiednie złudzenie optyczne.

fototapety-3d-1

Co jeśli nie mamy do dyspozycji zbyt dużej ściany lub pomieszczenia? Nie ma najmniejszego problemu, ponieważ dzięki na przykład fototapecie 3d możemy osiągnąć rozmaite efekty w pomieszczeniach. Możemy je optycznie powiększyć lub pomniejszyć. Najważniejsze jest jednak to by wybrać odpowiedni motyw tak, aby nie przytłaczał on zbyt jego właścicieli lub by nie był mało wyrazisty – przy wyborze tak dużej dekoracji wskazany jest umiar. Ale jeśli poprosimy o pomoc projektanta ten na pewno doradzi nam coś, co doskonale komponuje się z naszym wnętrzem. Pomoże dobrać odpowiednie i pasujące do siebie kolory, wzory i kształty.

fototapety-3d-6

 

Decydując się na fototapetę 3d możemy dzięki złudzeniu optycznemu powiększyć optycznie wybrane pomieszczenie (galeria – www.fototapeta24.pl/fototapety-3d). Wzory takie jak: wąska, romantyczna uliczka w Hiszpanii czy też nadmorskie molo przy zachodzie słońca nie dość, że wydłużą pomieszczenie, to nadadzą niepowtarzalnego klimatu w każdym pomieszczeniu. Motywem dającym oczekiwane złudzenie optyczne może być także grafika, która sprawia wrażenie głębi. Przy zamawianiu fototapet będzie na pewno bardzo pomocna opcja wizualizacji, która umożliwia obejrzenie ściany z wybranym motywem jeszcze przed wydrukiem, co umożliwi nam wstępne wyobrażenie tego, jak będzie wyglądał efekt końcowy.

 

Pozostałe wiadomości

Równi i równiejsi dla Straży Miejskiej

admin

Instalacje gazowe – czy to się jeszcze opłaca?

admin

Czym kierować się, podczas wyboru sali na organizację konferencji.

admin
Trwa wczytywanie....