Wernisaż wystawy „Uśmiech wzmacnia Bytom” [Zdjęcia]

, Wernisaż wystawy „Uśmiech wzmacnia Bytom” [Zdjęcia]

Wernisaż wystawy odbył się dziś w Galerii Rotunda w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu. Charakter tej inicjatywy jest szczególny, gdyż Projekt Uśmiechnięta Polska to przede wszystkim akcja dla dzieci w szpitalach, domach dziecka, przedszkolach integracyjnych, ale nie tylko w Polsce.

Podczas wernisażu zaprezentowano autografy i rysowane uśmiechy wykonane przez znane osobistości życia publicznego.  Swoje uśmiechy złożyli dzisiaj między innymi Piotr Koj – prezydent Bytomia, Halina Bieda – wiceprezydent, Piotr Bula – radny Rady Miejskiej, Przemysław Matyjaszek – judoka,  dzieci oraz nauczyciele, a także redaktor naczelny BytomOnline.pl – Wojciech Bryński.

Dziś również odbyły się warsztaty wraz z udziałem Prezydenta Piotra Koja. Bytomskie dzieci rysowały uśmiechy dla dzieci chińskich i azerbejdżańskich. Mali uczestnicy dowiedzieli się, że ich uśmiechy powędrują dalej, w świat. Wpływ takich warsztatów na ich życie jest nieoceniony, dzięki nim stają się bardziej otwarte, budują poczucie własnej wartości, odnajdują w sobie marzenia.

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →

One Comment on “Wernisaż wystawy „Uśmiech wzmacnia Bytom” [Zdjęcia]”

  1. Bardzo fajna akcja. Miło widzieć coś takiego w Bytomiu.

Dodaj komentarz