Silesian Skate Show 2011

, Silesian Skate Show 2011

Dziś bytomski skatepark był gratką dla miłośników deskorolki. To właśnie na nim odbyła się impreza Silesian Skate Show. Impreza zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz jeden ze skate shopów przyciągnęła wielu zainteresowanych.

Zawodnicy zostali podzieleni na 2 kategorię: do 16 roku życia i powyżej 16 roku życia. Najmłodsi uczestnicy dawali z siebie wszystko pokazując różne najazdy i zjazdy z rampy. Starsi pokazywali już dość ciekawe triki takie jak Ollie, Nose Manual czy też Nosegrab.

4 osoby z młodszej kategorii wiekowej i 5 osób starszych zakwalifikowało się do fazy finałowej, która odbywała się przy zapalonych światłach, już po zachodzie słońca. W wyniku końcowej rywalizacji zwyciężył Mateusz Ludwicki – w kategorii do 16 lat oraz Łukasz Perguł – w kategorii open. Drugie miejsce zajęli odpowiednio Bartek Dosiak oraz Johnny. Z kolei na trzecim miejscu uplasowali się: Maciek Pacholczyk i Marek Badora.

Jury przyznało także nagrodę za najlepszy skateboardingowy trik, którą otrzymał Krzysztof Pradela. Ponadto w kategorii open wyróżniono Michała Adamczewskiego. Najlepsi zawodnicy otrzymali bony do wykorzystania w skateshopie Kosmos, który wraz z bytomskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizował imprezę. Wszyscy skaterzy z niecierpliwością czekają na kolejne edycje.

Komentarze

komentarze/y

One Comment on “Silesian Skate Show 2011”

  1. Kto to pisal ? Bo chyba na blacie sie wogole nie zna 😛 Bo tam takie tricki lecialy ze mozg staje. Tego goscia to out! Ollie xDhahah

Dodaj komentarz