„Olena i czarny kot” – historia samotności i miłości w jednym

, „Olena i czarny kot” – historia samotności i miłości w jednym

Niezwykły spektakl, niezwykłe miejsce, wspaniały cel. To „Olena i czarny kot” – sztuka pełna dynamiki, zaskakujących akcji. Sztuka na podstawie scenariusza uzdolnionej bytomianki o pseudonimie artystycznym Veroniq Zafon. Ta niezwykła kobieta zajmuje się fotografią, która jest jej pasją. Nie jest obojętna na cudze nieszczęścia. Udowodniła to właśnie dziś podczas spektaklu, który odbył się w Elektrociepłowni Szombierki.

„Olena i czarny kot” to spektakl opowiadający historię młodej, samotnej i zagubionej w sobie kobiety, jednak w jej pustym życiu pojawia się nagle czarny kot. Ten bohater jest uosobieniem diabła, bawi się Oleną, zwodzi ją, czasami zbliża się do niej, czasami oddala.

Czarny kot staje się postacią dynamiczną, pełną emocji, która trafia do widza, jednak on sam musi zinterpretować to, co dzieje się na scenie. Każdy powiem ruch stwarza inne emocje, inną dynamikę i akcję. Każdy ruch jest pięknem, uczuciem wynoszącym na piedestały.

Jednak czy czarny kot to przypadek? Czy może przeznaczenie, które już nigdy nie pozwoli być Olenie samotną? Ta interpretacja zależy już od nas samych…

A cel samego spektaklu? Pomoc charytatywna na rzecz Szymona Szpaka tancerza, który znajduje się w śpiączce powypadkowej. To specjalnie dla niego licytowane są fotografie Veroniq Zafon, a głównym prowadzącym jest Szymon Majewski – znany polski showman. Być może uzbierane pieniądze pomogą w rehabilitacji chłopca, by ten znów mógł zadziwiać swoimi tanecznymi umiejętnościami.

Komentarze

komentarze/y

11 Comments on “„Olena i czarny kot” – historia samotności i miłości w jednym”

  1. Witam! Jestem odtwórczynią roli Oleny…podziwiam zdjęcia! sama nie pamiętam już co się działo na scenie, a te zdjęcia przybliżają mnie do emocji, które towarzyszyły widzom. Czy mogłabym prosić o te zdjęcia w pełnych wymiarach? zależy mi na nich najbardziej na świecie 🙂 Dziękuję z góry!

  2. Miałem przyjemność reżyserować i układać choreografie dla tego przedstawienia. Mam naedzieję, że to nie raz jeszcze zostanie zatańczone:)

  3. Ajjć ; ) No ja tyż grałem prawda ; ) byłem różowym kotem, ale jakoś mało moich foci to tam ; ) jakby ktoś jakieś miał to baaardzo prosiłbym na mojego maila ok ? [email protected]

    A zabawa była przednia : )) DziękI !

  4. A ja miałam zaszczyt współtworzyć te piękne efekty widoczne na ciałach tancerzy:-)Według mnie całość wypadła rewelacyjne!!!

  5. Pierwsze wrażenie wywarła na mnie postać kota; pomyślałam….będzie się działo! I tak też się stało. Piękne widowisko artystyczne, byłam pod wrażeniem.Muzyka, taniec, gra….. Dziękuję wszystkim, jesteście cudowni:)

  6. Niezwykłe przedstawienie, pełny profesjonalizm ;-)))))

  7. Dagmaro, jesteś wspaniała! 🙂 czy mogłabym Cię poprosić o napisanie mi, jak mam podpisac Twoje zdjęcia? wrzuciłam już jedno do mojego pf (www.usagi85.maxmodels.pl) 🙂 będę Cię prosiła o napisanie do mnie maila 🙂 [email protected] :*

Dodaj komentarz