Hala na Skarpie już otwarta! [Foto + Wideo]

, Hala na Skarpie już otwarta! [Foto + Wideo]

AKTUALIZACJA

Cenniki i dodatkowe informacje dostępne są pod adresem: http://skarpa.bytom.pl/


Kosztowała miasto ponad 18 milionów złotych, prawie 1 milion złotych na budowę wyłożono z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Dziś została otwarta dla mieszkańców. Co znajdą w środku?W hali znajdują się : boisko sportowe na który m można rozgrywać mecze siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej czy piłki nożnej halowej oraz organizować imprezy o charakterze kulturalnym. W hali może zasiąść około 1000 widzów. Ponadto budynek wyposażony jest w salę kondycyjną o powierzchni 120 m2, multimedialną salą konferencyjną, ściankę wspinaczkową oraz saunę. Bezpieczeństwo zapewnia multum kamer których wszystkich nie udało nam się policzyć. Oczywiście hala jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych, które również z niej mogą korzystać.

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →

9 Comments on “Hala na Skarpie już otwarta! [Foto + Wideo]”

  1. Witam
    Postaram się uzyskać informację dotyczące ścianki jak najszybciej, bo wiele osób o to pyta.

  2. Witam
    Cytując sekretariat OSiRu: „[…]ścianka wspinaczkowa dostępna będzie po zakończeniu procedur wyłonienia firmy, która będzie w/w usługi prowadzić.”

  3. sa juz moze jakies informacje w kwestii tej scianki, tak w ogole gdzie mozna dowiedziec sie czegos na temat korzystaniazinnych atrackji hali ?

  4. Nic nie wiadomo, choć niedawno gdzieś przeczytałam, że ścianka ma być otwarta od czerwca. Ale nie wiem…. może już jest otwarta?

  5. Przydała by się strona www hali . Pomogłoby to mieszkańcom w kontakcie , pytaniach , sugestiach. Nie znam cen wejściówek , kosztów zajęć z trenerami itp.

  6. koszta to jest chyba 18 zł 16 za wejście i 2 za wypożyczenie sprzętu

Dodaj komentarz