Festyn „Majówka na Rozbarku”

, Festyn „Majówka na Rozbarku”

Festyn majówkowy to już wieloletnia tradycja. Aktualnie odbywa się on na terenie Szkoły Podstawowej nr. 6 przy ulicy Królowej Jadwigi 2.

Na festynie można było zobaczyć pokazy psów policyjnych z Piekarskiej jednostki Policji, jeden z nich zebrał duże brawa po tym jak w ciągu 2 sekund wyciągnął z samochodu pozoranta, który udawał niebezpiecznego bandytę z bronią.

Dzieciom najwięcej frajdy przyniosła możliwość posiedzenia w policyjnym radiowozie, a także możliwość założenia oprzyrządowania bojowego tj. kasku, kamizelki pałki i tarczy, również funkcjonariusze na motorach nie mogli się odgonić od chętnych do zasiadania za kierownicą tych potężnych maszyn zdolnych jechać powyżej 200km/h.

Na festynie można było również zaobserwować pokaz Judo a także posłuchać informacji na temat dogoterapii – na scenie obecne były dwa bardzo przyjazne czworonogi, które, na co dzień pomagają w rehabilitacjach. A dla każdego dostępna była loteria, w której można było wygrać różne ciekawe nagrody niespodzianki.

Bez wątpienia festyn jest wyjątkowym urozmaiceniem dla dzielnicy Rozbark na której to niestety rzadko odbywa się coś takiego jak wspomniany festyn.

Serwis Toled.pl nie zezwala na jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie zdjęć bez zgody z wyłączeniem organizatorów imprezy jak i serwisu MMsilesia.pl

Komentarze

komentarze/y

Dodaj komentarz