Bytom opanowany przez modele! [Foto]

, Bytom opanowany przez modele! [Foto]

Modelarstwo to hobby dla wszystkich, co stwierdzić można po ilości modeli jak i wieku modelarzy. Prawdopodobnie liczba modeli sięga łącznie prawie 1000 . Jak co roku Festiwal Modeli Redukcyjnych zgromadził olbrzymią publikę. W końcu w dzieciństwie jedni bawili się kolejkami, drudzy próbowali sklejać modele, które w dawnych latach nie były idealne i pozbawione wad. Oprócz osób już starszych pojawili się również młodzi modelarze, którzy pokazali, że też mają talent i cierpliwość do tworzenia dzieł sztuki.

, Bytom opanowany przez modele! [Foto]

Modele wykonane bardzo dokładnie cieszą oko zwiedzających, na festiwalu możemy zaobserwować m.in olbrzymi model B1B Lancer, przepiękny model pojazdu cywilnego Dodge Charger ,czy też malutki model Tatry 805 , jak i wiele innych ciekawych figurek, modeli czołgów i tym podobnych.

, Bytom opanowany przez modele! [Foto]

Na oficjalnym otwarciu pojawił się również Prezydent naszego miasta Piotr Koj, który z ciekawością oglądał modele i wysłuchiwał informacji o nazwach modeli, które przedstawiał Pan Aleksander Zielony – jeden z organizatorów jak i również modelarz.

, Bytom opanowany przez modele! [Foto]

Festiwal potrwa do 28 lutego. Wstęp całkowicie wolny. W trakcie trwania wystawy dostępna jest także giełda modelarska, na której można kupić różne modele jak i akcesoria modelarskie.

BytomOnline.pl serdecznie dziękuje organizatorom, za wspomaganie inicjatywy dziennikarstwa obywatelskiego i jego promocji.

Komentarze

komentarze/y

One Comment on “Bytom opanowany przez modele! [Foto]”

  1. Widziałam baner bytom.online na tych zaowodach. Gratuluje udanej imprezy 🙂

Dodaj komentarz