6.6 C
Bytom
18 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Fioletowa Rowerowa Masa
Śródmieście Wyróżnione

Fioletowa Rowerowa Masa

Bytom najmilszym miastem w Polsce? Oczywiście! Tylko u nas nawet kiedy leje deszcz rowerzyści nie odpuszczają! Podczas wyjątkowej 48. Bytomskiej Masy Krytycznej miłośnicy jednośladów nie tylko promowali rowerowy ruch, ale także wspierali nasze miasto w walce o tytuł „najmilszego w Polsce”.

Fani dwóch kółek ponownie nie zawiedli! Akcja ruszyła tradycyjnie spod Biura Promocji, a po rundzie honorowej wokół Rynku cykliści ruszyli w prawie piętnastokilometrową trasę bytomskimi ulicami.

Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna obchodzi właśnie swój jubileusz. Rowerzyści od 4 lat w każdy ostatni piątek miesiąca manifestują swoje prawa na bytomskich drogach. Urodziny cykliści celebrowali w fioletowych strojach, a wszystko dlatego by przypomnieć, że w niedzielę wielki finał konkursu na „Najmilsze miasto w Polsce”. Nie pozwólmy się wyprzedzić i przytulajmy Bytom na Fioletowej Stronie .

Kolejna 49. Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna za miesiąc (26 lipca). Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek, tradycyjnie na Rynek o 18.00.

Pozostałe wiadomości

Kradł gaz na „dętkę”

admin

Krótko z Bytomia: ćwiczenia obronne w Urzędzie Miasta. Możliwe utrudnienia

admin

Podwyżka za śmieci dotarła również do Bytomia.

admin
Trwa wczytywanie....