4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Ferie w mieście? Nic strasznego!
Dzielnice Rozbark Śródmieście Stroszek Szombierki Wyróżnione Zapowiedzi

Ferie w mieście? Nic strasznego!

Ferie w naszym mieście już tuż tuż. Wiele dzieci pozostaje w czasie ferii w swoich domach. Jednak nie są one zdane na nudę. Miejski instytucje przygotowały dla nich wiele interesujących wydarzeń.

Dla chcących zagłębiać się w świat książki, Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała  Klub Miłośników Książki, który pod hasłem „Wspólnie tworzymy książkę”,  organizuje zajęcią podczas których zainteresowani poznawać będą sekrety  tworzenia publikacji. Zajęcia odbędą się 17, 19, 24 oraz 26 stycznia od 11.00 do 13.00 w gmachu głównym przy pl. Sobieskiego 3.

Z kolei w czwartek, 20 oraz 27 stycznia od 11.00 do 13.00 w filiach MBP w Szombierkach (ul. Podhalańska 7), Stroszku (ul. Hlonda 37) oraz Miechowicach (ul. Reptowska 53a) zorganizowano zajęcia adresowane do fanów Koziołka Matołka i Kubusia Puchatka.

Bytomskie Centrum Kultury też nie próżnuje i do wszystkich zainteresowanych kieruje swoją „Zimową Feriadę Artystyczną 2011”. A zapowiada się ciekawie: warsztaty plastyczne, fotograficzne, gitarowe, hip-hopowe i wiele wiele innych. Rezerwacja miejsc i zapisy na warsztaty od 7 stycznia 2011r. w sekretariacie Beceku w godzinach od 9.00 do 18.00.  Pełen program dostępny jest adresem Bytomskiego Centrum Kultury.

Osoby pragnące spędzić ferie na sportowo Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza od poniedziałku do piątku do Hali na Skarpie na zajęcia sportowe dla dzieci, a siedem dni w tygodniu na lodowiska: przy placu Sobieskiego oraz przy ul. Pułaskiego. Dla dzieci również ogólnodostępne staną się sale gimnastyczne wielu bytomskich szkół.

Jak co roku CSW Kronika również organizuje atrakcje dla dzieci pozostających w mieście. W tym roku jest to „Z miejsca na miejsce”, czyli Zimowa Świetlica Sztuki.  Od 17 do 21 stycznia w godzinach 12-14 odbywać się będą warsztaty literacko-dźwiękowe. A od 26 do 27 stycznia w godzinach 12-14 interdyscyplinarne warsztaty dla dzieci. Wstęp wolny

Pozostałe wiadomości

Zatrzymany za zdewastowanie toyoty

admin

Z trzema promilami „za kółkiem”

admin

„Śmierć derwisza”,Acco Theatre Center. Zdjęcia ze spektaklu

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X