18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Fenomenalny koncert Julii Marcell w Bytomskim Centrum Kultury [Zdjęcia]
Fotoreportaze Recenzje Śródmieście

Fenomenalny koncert Julii Marcell w Bytomskim Centrum Kultury [Zdjęcia]

Są takie koncerty w Bytomskim Centrum Kultury, po których chce się tylko krzyknąć z zachwytu. Koncert Julii Marcell właśnie do takich należał, co doskonale było widać po publiczności.

Godzina 19 – na scenę wchodzi drobna ciemnowłosa kobieta wraz z zespołem, nikt nie spodziewa się, że jej dzisiejszy koncert będzie można spokojnie porównać jako „Polska Bjork”. Julia Marcell, a właściwie Julia Górniewicz, to Polka, która  mieszka w Niemczech.  A jej głos? Wyobraźcie sobie Bjork i  Kate Bush połączoną razem, dodajmy do tego skrzypce i syntezator, to wtedy wyjdzie nam Julia.

Jej dzisiejszy występ był fenomenalny, publiczność została uraczona wspaniałym dynamicznym rytmem muzycznym i przepięknym głosem. O dobrej zabawie poświadczył podwójny bis i jeden cały utwór, który widownia spędziła na stojąco rozpalona muzyką tej wspaniałej wokalistki. Aktualny skład zespołu Julia Marcell – śpiew, fortepian, skrzypce, Mandy Ping-Pong (Anna Prokopczuk) – altówka, Izolda Sorenson – instrumenty klawiszowe, Jakob Kiersch – perkusja

Na koniec warto dodać, że Bytom był jedynym miastem na Górnym Śląsku, które odwiedził Julia Marcell w ramach europejskiej trasy promującej jej drugą płytę: June.

Pozostałe wiadomości

Zanurz się w Agorze

admin

Tranzyt Wenus na tle tarczy słonecznej. Zdjęcia

admin

Zadbaj o swoje zdrowie z Wydziałem Zdrowia Publicznego SUM

admin
Trwa wczytywanie....