-0.1 C
Bytom
5 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Domowa koloryzacja włosów z Casting Creme Gloss od L’Oreal Paris
Publicystyka

Domowa koloryzacja włosów z Casting Creme Gloss od L’Oreal Paris

blonde1Przystąpienie do zmiany koloru włosów nie każdemu przychodzi nadzwyczaj łatwo. Wiele dojrzałych kobiet, ale też młodych dziewczyn rozważa pierwszorazową koloryzację, zastanawiając się przy tym czy na pewno warto i czy wybrany kolor jest tym właściwym. Nie ma się co dziwić, bowiem raz przefarbowane włosy nigdy nie powrócą do pierwotnego stanu zarówno jeśli chodzi o kolor, jak i kondycję.

Nie tylko kolor farby ma znaczenie

Mogłoby się zdawać, że w zmianie koloru włosów największe znaczenie ma kolor, który chcemy uzyskać. Oczywiście jest on ważny, jednak nie najistotniejszy. Podobną uwagę należy zwrócić na rodzaj farby, która znajdzie się na Twoich włosach. Czasami właściwie dobrany odcień nie daje zadowalającego efektu ze względu na źle wybraną farbę. Pamiętaj zatem, aby nie kierować się wyłącznie kolorem farby, ale jej typem. To również ważna kwestia jeśli po raz pierwszy przystępujesz do koloryzacji. Wówczas musisz zadecydować czy chcesz na stałe się przefarbować, a może tylko odświeżyć kolor.

Wybierz ,,bezpieczną’’ farbę

Na rynku kosmetycznym jest wiele farb do trwałej koloryzacji. Z tego też względu nie jest trudno taką wybrać. O wiele trudniej jest znaleźć farbę, której celem jest tylko delikatne wzmocnienie, rozjaśnienie lub nadanie włosom refleksów i pasem. Tym bardziej, jeśli chcesz samodzielnie w domu dokonać takiej koloryzacji. Wiele farb jest owianych marketingowymi chwytami, a producenci danego produktu zachwalają o ich skuteczności, łatwości użycia i subtelnym efekcie. Niestety później okazuje się, że koloryzacja to jedna wielka wtopa. Z tego względu warto polecić farby z serii Casting Creme Gloss Sunkiss L’Oreal Paris, które są nadzwyczaj proste w użyciu i dedykowane także dla początkujących.

Czego można się spodziewać po farbach Casting Creme Gloss?

  • Farby z serii Casting Creme Gloss są bardzo łatwe w użyciu. Nie musisz obawiać się, że nie dasz rady samodzielnie pofarbować włosów, nawet jeśli wcześniej tego nie robiłaś. Po pierwsze dlatego, że na opakowaniu znajduje się szczegółowa instrukcja, jak aplikować farbę; a po drugie produkt to nie tylko sama farba, ale także niezbędne akcesoria. Dodatkowo na stronie L’Oreal Paris poświęconej tym farbom znajdziesz wiele przydatnych informacji, jak korzystać z farby i jak przefarbować włosy krok po kroku.
  • Casting Sunkiss to farby dedykowane szczególnie dla młodych dziewczyn. Śmiało mogą jednak korzystać z nich również dojrzałe kobiety, które nigdy wcześniej nie farbowały włosów. To szczególne farby, bowiem nadają one subtelny efekt. Farbując włosy Casting Creme Gloss masz szansę podjąć decyzję czy Twoja następna koloryzacja będzie tą trwałą.
  • Farby L’Oreal Paris, w zależności od tego, którą wybierzesz, nadają włosom kilka efektów. Możesz uzyskać delikatne rozświetlenie włosów blond, przyciemnienie brązu, wyposażyć włosy w świetliste pasma i refleksy. Efekt taki jest bardzo naturalny i subtelny, jednak mimo to dostrzegalny w postaci odświeżonego koloru.

Inne farby L’Oreal Paris

Farbując włosy Casting Creme Gloss nie musisz obawiać się drastycznej zmiany koloru. Część z Was z pewnością jednak oczekuje widocznej zmiany, ponieważ ma już za sobą kilka koloryzacji. Ta farba może nie być wystarczająca, dlatego warto byś sięgnęła po inne farby. W ofercie L’Oreal Paris znajdziesz np. Prodigy, Preference i Excellence, które są jednymi z najchętniej wybieranych farb na polskim rynku kosmetycznym.

Pozostałe wiadomości

List otwarty Piotra Koja do prezydenta Damiana Bartyli

admin

Łeba i okolice – co zwiedzać?

admin

Poznajcie zumbę czyli sposób na aktywny i zdrowy wypoczynek.

admin
Trwa wczytywanie....