-1.6 C
Bytom
2 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Dobre hotele na urlop
Publicystyka

Dobre hotele na urlop

Już niedługo ta przeciągająca się w nieskończoność zima odejdzie w zapomnienie, a wówczas znowu ochoczo zaczniemy planować dłuższe bądź krótsze wyjazdy na urlop po kraju.

Porządny wypoczynek to nie tylko wspaniałe atrakcje kurortu, weseli towarzysze wyprawy, czy pyszne regionalne potrawy, ale także wygodne i bezpieczne noclegi, od których w dużej mierze zależy nasz relaks i zadowolenie z wyjazdu.  Ile to razy słyszeliśmy z opowieści znajomych czy rodziny, że urlop został zepsuty przez obskurny hotel czy nieuprzejmą obsługę. Jeszcze gorsze przygody zaliczają ci, którzy stawiają na wynajem z przypadku, rezerwując w ostatniej chwili dowolny pensjonat, dlatego nie ma, co ryzykować, że i nasz wyczekiwany urlop okaże się niewypałem.

To, na co najczęściej możemy się natknąć wynajmując noclegi u właścicieli kwater prywatnych, to przede wszystkim brudna pościel, zaniedbana łazienka przeznaczona na kilka pokoi i brak jakiejkolwiek kontroli nad gośćmi, którzy także wynajmują pokoje w tym samym czasie co my.

Takie sytuacje nie mają prawa zaistnieć. Nie musimy się przecież godzić na kiepskie usługi za dość wygórowane ceny. Wybierając się na urlop skorzystajmy z kilku porad szukania dobrych i sprawdzonych ofert.

Po pierwsze pytajmy zaufanych znajomych o polecane przez nich hotele na urlop. To najlepszy sposób na wybór obiektu. Trochę gorzej wygląda już kwestia szukania opinii na forach internetowych, gdyż tu mogą pojawić się nie tylko uczciwe opisy faktycznych relacji z pobytów, ale także złośliwe komentarze kogoś z obszaru konkurencji. Bądźmy zatem ostrożni i podchodźmy z lekkim dystansem do czytania opinii na formach internetowych.

Po drugie dobrze jest także korzystać z fachowych serwisów skupiających obiekty hotelowe na wynajem nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla biznesu. Obiekty wybierane przez delegacje firm, zespoły konferencyjne czy szkoleniowe kierują się zasadą „oszczędność i komfort”, dlatego w takich serwisach znajdziemy wiele bardzo dobrych hoteli z dość tanimi i wygodnymi noclegami. Jednym z takich serwisów jest serwis www.e-konferencje.pl, w którym znajdują się specjalne oferty promocyjne na wyjazdy świąteczne, wypoczynkowe czy sezonowe (Majówka, Boże Ciało).

Po trzecie nie bójmy się pytać o szczegóły dotyczące hotelu, bo tylko wówczas możemy uzyskać pewne informacje na temat naszego pobytu. Warto zapytać o ilość gości spodziewanych w tym samym czasie, w którym my będziemy odpoczywać w obiekcie, a także o to, czy w hotelu tolerowane są zwierzęta, bądź czy parking jest w cenie. Wysyłając wstępną rezerwację pytajmy także o dodatkowy rabat przy wykupieniu kilku noclegów.

Pomyślny wypoczynek w dobrym hotelu szczególnie po zimie przyda się wszystkim przemęczonym i spragnionym słońca Polakom.

artykuł reklamowy

Pozostałe wiadomości

Marketing wirusowy, a długopisy z nadrukiem?

admin

Nie lekceważmy problemów laryngologicznych

admin

Jak promować ofertę sprzedaży nieruchomości?

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X